Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért utasította vissza a...

Miért utasította vissza a vezetői elbeszélgetést egyedüliként a csapatból, ha láthatólag szüksége volt rá?

Figyelt kérdés

20-on pár éves gyerek itt dolgozik 4 éve, szerintem közel volt neki az előrelépés mert jó volt abban amit csinált.


Lett volna lehetősége mint mindenkinek ilyen vezetői célkitűzéses elbeszélgetésre, karrierépítési szempontból, mindenki élt vele, kivéve Ő, erre ma fel is mondott.


Hova ez a nagy magabiztosság? Hogy meg se hallgatja a lehetőségeket.


Ez a legnagyobb hiba.


Mit hisz, hogy ha mi részt veszünk rajta idősebbként akkor neki nem lenne rá szüksége?


febr. 19. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehette volna meg? Valószínűleg már nem ott képzelte el a jövőjét és tovább akart lépni. Szerintem maximálisan az ő dolga, nem is értem, hogy miért kell ezzel foglalkozni, mindenki a saját életét alakítgassa, ne máséval foglalkozzon. Inkább örülj neki, hogy így több esélyed van az előre lépésre így, hogy ő már nincs ott.
febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hova ez a nagy magabiztosság? Hogy meg se hallgatja a lehetőségeket."


Talán mert neki van saját elképzelése a jövőjéről + még fiatal is? Ez az ő dolga, nem a tiéd.

febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnét veszed, hogy azért mondott fel? Lehet, hogy már tudta, hogy lelép, azért nem mondott semmit.
febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hova ez a nagy magabiztosság?"

. Ez hogy jön neked?


Nekem a következő opciók a leglogikusabbak:

- megvolt már az új helye, talán egy testhezállóbb helyre, és időszerű volt felmondania, talán már be is sokallt a munkahelyi atmoszférától

- magánélei gondjai vannak, nyomasztotta ez a lehetőség is


Nem is értem a kérdésed, hogy "neki nem lenne rá szüksége?". Ha itt tervezett volna hosszútávon, kapott volna az alkalmon.

febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Látszólag felmondott, tehát már nem kötődik ehhez a helyhez, mégis miféle szüksége lehetett volna a vezetői elbeszélgetésre...?
febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve fel akart mondani, akkor felesleges a beszélgetés. Biztos nem érezte ott jól magát, talált jobbat.
febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már régóta keresgélt, tudta, hogy nem marad itt sokáig, akkor minek pazarolja a vezető, meg a saját idejét?
febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert már eldöntötte hogy lépni fog. Nem csak a pénz számít. Van amit nem lehet egy beszélgetéssel és annak folyamányaként hozott akciókkal megoldani.
febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen toxikus közegből, ilyen lenéző kollégák mellől én is úgy húztam el a csíkot, mint a huzat.


Fiatal voltam, na, azok a megmondások és okoskodások, amik mentek a káromra.

Egyik nap besokalltam, felmondtam és leléptem.


Nekem nincs szükségem ilyen nagyon okos kollégákra, akik csak azért, mert idősek, azt hiszik mindent tudnak, mikor nem :D

febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 szerintem teljesen mindegy, hogy idősebb vagy fiatalabb, senki ne mondja meg másnak, hogy neki mi lenne a jó
febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!