Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen büntetésre számíthat a...

Milyen büntetésre számíthat a szomszéd?

Figyelt kérdés

Hónapok óta dobálja át hozzánk a piás üvegeit. Már 2 alkalmat sikerült rögzíteni kamerával.

Ezen túl vannak még olyan dolgai, amiről nincs felvétel (autó rongálás, növényirtás), csak a szabálytalan és veszélyes kéményéről, aminek a füstje mindig beteríti az udvarunkat.

Próbáltam vele jó viszonyt kialakítani, de az első perctől kezdve gyűlölnek minket, ahogy bemutatkoztunk nekik. Évek óta megkeserítik az életünket különböző stiklikkel. Mi csak nyugodtan szeretnénk egymás mellett élni, de nem érdekli őket az ilyesmi.


márc. 5. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyet egyszer a sotetben jol ossze kell verni
márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én megverném világosban is, de sajnos már 80 körül van és nem lenne sportszerű.
márc. 5. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

A mi szomszéd öregasszonyunk is majdnem ilyen .. engem azért utál mert nem mutatkoztam be neki...de azért az akkori párommal mindig lenyíratta magánál is a füvet 500 ftért ... De bezzeg ha nekem a kutyám véletlen kiszalad már egyből állatvédőt hív stb de az nem baj hogy ő fel locsolja a falamat, mert oda ülteti a virágot aztán az kidől így saját pénzemen falazzam vissza.


Dögöljön meg az ilyen.

márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem fogják megbűntetni, meg fogja úszni egy enyje-benyjével. Ilyen a magyar igazságszolgáltatás.
márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmilyen büntetést nem kap. A helyedben az ő fegyverével élnék és megkeseríteném az életét 1 hétre majd beszélnék vele hogy hagyjuk egymást békében élni.
márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" és nem lenne sportszerű."


Az sem sportszerű hogy átdobálja a szemetét.

márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért semmit nem fog kapni. Én mindig eggyel több szemetet dobálnék vissza mint amit ő dob hozzánk. 80 éves, csak ő fárad el előbb.
márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Majd éjfélkor, hajnalban addig nyomom a csengőt, míg ki nem jönnek és visszahordom neki egyesével.
márc. 5. 13:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Romlott tojást dobálj be az ablakán, ha teheted. Ki kell tenni a tojást a napra, hogy álljon, jó sokáig. Míg fel nem töröd nem büdös, de utána elviselhetetlen. Úgy dobd be, hogy nála törjön el, a házban.
márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is átdobta a műanyagpoharat a szomszéd. Pont megláttam. Az is ilyen 85 éves fószer volt. Megmondtam neki ha mégegyszer megteszi megetetem vele amit átdob.
márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!