Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akiknek van éjellátó biztonság...

Akiknek van éjellátó biztonsági kamerájuk odakint: észrevett-e már valamilyen gyanús idegen személyt a kinti kamerád a kertedben? Van értelme ilyet felszereltetni?

Figyelt kérdés

márc. 8. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*éjjellátó
márc. 8. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, mert bármikor betörhetnek hozzátok. És nem, nem szoktam semmiféle "paranormális" jelenséget tapasztalni. Csupán a tulajdonom védelme érdekében lett felszerelve, havonta 1x ha ránézek.
márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vett észre, a legtöbb kamera már lát éjjel is. Nem nagy tétel, jobb az hogyha van.
márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem az ezotéria kategóriába van?
márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert nem hiszek az ezoterikus baromságokban. Bűnözők ellenben léteznek.
márc. 8. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapja raktam fel 3 kamerát,mert az utcában betörtek legalább 12 helyre.Előtte sosem volt ilyen itt,kiderült még az is,hogy a tettes két tini srác,akik a szomszéd utcában laknak,csak még fiatalkorúak.. aki a főkolompos volt,az meg a közvetlen szomszedomban lakik.Őt most csukták le.Sajnos nem kell leìrnom,hogy milyen szomszédom van...rajtuk kívül csak idősebbek laknak az utcában illetve én és a párom,mi huszonévesek vagyunk.
márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve raktam fel kamerákat úgy hogy a hátsó kerttől kezdve mindent belásson ha kell éjszaka is.

Volt akkor egy olyan éjszaka amikor a barátnőm kinézett az ablakon és látott valakit a hátsókertben, de mire felébresztett meg odaértem addigra eltűnt. Én kimentem körbenézni, minden lámát felkapcsoltam ami az udvart bevilágítja hátha meglátom, de semmi nem volt.

Akkor a barátnőm napokig nem tudott nyugodtan aludni, és akkor döntöttem el hogy bekamerázom a telket hogy mindenre rálássak és telefonon is rátudok nézni az ágyamból meg persze a mentett felvételeket visszatudjam nézni. Azóta sem láttam senkit. Persze előfordult hogy idegen macskák jártak nálam éjszaka, sőt még rókát is láttam a kertben, pedig eléggé a város közepén lakunk.

márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd mászkált be a telekre nézelődni mit lehet lopni, le is bukott a kamerával.Persze cigány,mit is várhatunk.. fals jelzés is akad, kóbor kutya macska madár is ad mozgásriasztást. Villanás is volt ami "ufónak" tűnt de igazából az infra fény által megvilágított darázs vagy valami gyorsan elrepülő bogár volt
márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!