Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van aki nagyon jóban van a...

Van aki nagyon jóban van a szomszédaival?

Figyelt kérdés
márc. 9. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A primitív lepontozásokból ítélve magára ismert egy-két dilettáns kutyás. :DDD
márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az udvarunkban volt egy ezüstfenyő, a szomszéd házától másfél méterre, szeles időben már mozgatta a talajt.

A faluból elvállalták a kivágását, senki nem volt otthon, úgy vágták ki, míg mi dolgozni voltunk. Előre kifizettük, mivel falun ismerjük a másikat. Délután a szomszéd áthívott, és odanyomta a kezembe a kivágás árának felét, mert ez az ő érdeke is volt, és különben is sajnálja a szép fenyőt, meg a madárdalt a fán. nem fogadtam el, de a zsebembe dugta. a kertszomszédtól jövök, épp söröztünk egyet. Minden szomszéd felől van kisajtó, és átmegyek hozzájuk. A kertszomszéd szomszédja kért tőlem raklapot, átdobáltam neki párat, átugrottam a kerítésen, egybe raktam, visszamásztam. Kész. nem volt soha senkivel gond. Tény, az utca 1989-ben nyílott, és azóta a 30 ház összes tulaja ugyanaz, és normálisak.

márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!