Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eladva a budai házamat és...

Eladva a budai házamat és vállalkozásomat kb 250 millió ft-tal hova érdemes kiköltözni új életet kezdeni?Közép és Dél-Amerika vagy Dél-Ázsia?

Figyelt kérdés

Nyelvet ráérnék ott megtanulni időm pénzem lenne.

tervem egy egyszerű ház bérlése vagy lakásbérlés míg a nyelv nem megy utána majd kitalálom.

Hova érdemes menni vagy elkezdeni nézelődni?


márc. 18. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nem mennék elmaradott országba.

Nyugdíjas vagy/leszel?


Nyilván nyugaton meg ez nem olyan nagy összeg.


Miért fogalmazódott meg benned ez a döntés?

márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Középkorú férfi vagyok.

Egyedül élek semmi nem köt ide.

Talán a háborús feszültség miatt is mennék de már egy ideje tervezgetem most sikerült mindent eladni 3 hónapig bérelek egy lakást addig ki kell találnom merre hogyan.

márc. 18. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Karibi vagy óceániai sziget, ezek közül sok helyen beszélik az angolt, és jóval olcsóbbak, mint Nyugat-Európa. Ráadásul folyamatosan jó az idő és ott az óceán.


Én a helyedben ezt tenném

márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziget világokat én is nézegetem.Inkább a csendes-óceáni szigetvilágot ott több ezer sziget van nagyobbak is és messze távol van mindentől de mégis fejlett a nagyobb szigetcsoportjai.
márc. 18. 15:57
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
35%

Hàborús feszültség....


No, bàtya, a kukis nénikkel hogy àllsz?


Ha rosszul, akkor Polinézia, ha nem, akkor tàjfeld.

márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először nyaralás jelleggel menj el egy ilyen szigetre, nézd meg, milyen programlehetőségek vannak, hosszútávon azért unalmas lehet egy kicsi szigeten, kevés az ember + minden kvamessze van, mindenhova repülni kell.


És ha van eszed, befekteted ezt a pénzt, nem eltapsolod :D

márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kiadatási egyezmény megléte vagy hiánya fontos szempont vagy nem? :D


"Mely országokkal szemben nincs hazánknak kiadatási egyezménye?

A teljesség igénye nélkül:

Bhután, Botswana, Brunei, Burkina Faso Burkina Faso, Burundi, Kambodzsa, Kamerun, Zöld-foki Köztársaság , Közép-afrikai Köztársaság, Csád, Kína, Comore-szigetek, Dzsibuti, Egyenlítői-Guinea, Etiópia, Gabon, Guinea Bissau, Indonézia, Irán, Elefántcsontpart, Jordánia, Kuvait, Laosz, Libanon, Líbia, Madagaszkár, Mali Maldív-szigetek, Mauritánia, Mongólia, Marokkó, Mozambik, Nepál, Niger, Omán, Katar, Ruanda, Szamoa, Szaúd-Arábia, Szenegál, Szomáliában, Szudán, Szíria, Togo, Tunézia, Uganda, Egyesült Arab Emírségek, Vietnám, Jemen."


Forrás:

[link]

márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 millioert segitek
márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!