Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Direkt irreálisan hangosra...

Direkt irreálisan hangosra veszi a tévéjét az alsó szomszéd, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Édesanyám panelban élmény egyedül, nagy csöndben. Hetente néhány alkalommal vigyáz az unokákra, aki azért olykor hangosan beszélnek, rohangálnak. Hétvégente, délután max pár óráról van szó. Az alsó szomszédja - egy agresszív idős ember - megmondta hogy annyira gyűlöli a gyerekeket, hogy direkt felhangosítja a tévéjét ha hallja hogy ott vannak nála. Anyukámnak már gyomorgörcse van a szomszéd miatt. Mit lehet tenni? Jogilag van rá valami mód? Szép szó sajnos nem elég, köztudottan egy rettentően agresszív pszichológiai eset a bácsi.
ápr. 2. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell vele foglalkozni, had menjen hangosan az M1 híradó. Az én felső szomszédom is ugyanezt csinálja csak zenét kapcsol tv helyett ha hangosak a gyerekeim. A poén az hogy neki is van egy 13 éves gyereke, aki egész nap ordibál, sír. Mikor felmegyek szólni hogy ha az én gyerekem nem lehet hangos akkor az övé sem, akkor besértődik, mert csak pubertál az övé.
ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk megnevelni a gyerekeket, hogy ne zavarjanak másokat?

Megmondta, hogy zavarja, ezért felhangosítja a tv-t, hogy elnyomja a zavaró zajokat. Ennyi. Mért a bácsi lenne a hibás?

ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Képzelem, milyenek lehetnek azok a gyerekek. Nálunk is mit művelnek a felső szomszédék. Mint az elmebetegek, úgy rohangál, dübörög, ordítozik a gyerek. Megnevelni nem akarják.
ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mit lehet tenni? Levinni a parkba a gyerekeket szaladgálni, kergetőzni fogócskázni. Otthon meg puzzle-özni, süteményt sütni velük, rajzolni, csendesebb elfoglaltságot biztosítani nekik. Nálunk az van, hogy szaladgálás közben odaverik a sarkukat a padlóhoz fent. Az is nagyon zavaró, mert dübörögteti az emeletet.
ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Alsó szomszédként írok - mondjuk rhadtul illene megnevelni a gyereket, meg levinni a parkba, nem engedni, hogy "rohangáljon".


A felettünk lévőé is "kicsit eleven", ergo naponta órákon át! rohangál, dübög, ugrál, aztán amikor elküldöm őt a kva anyj.ba, még neki áll feljebb.


Igaza van az alsó szomszédnak, és örüljön anyukád, hogy nem szólt már rég a közös képviselőnek - vagy a rendőröknek, mert ez nonszensz, hogy ő szpjon "csak heti néhányszor" a ti neveletlen kölykeitek miatt.

ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Édesanyád tényleg "élmény" lehet abban panelban, főleg az unokákkal együtt. Ja, igen, rohangászásra és ordibálásra a játszótér való.
ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk azért az valami, hogy szerinted szerencsétlen alsó szomszéd az agresszív.


Mondjuk, ha a te fejed felett urgálna valaki napi több órán át, lehet te is rágyújtanád a lakást úgy a 4. alkalommal.


Én türelmes és alapvetően csendes, nyugodt nő vagyok, de a felső szomszédot úgy küldöm el a halál f...ra, mikor a kölyke szombat délután ugrál, hogy két emelettel lejjebb hallják.


Tudod, van az a pont, amikor k...ra eleged lesz - és ez az a pont.

ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:
51%

Meg tudom érteni a szomszédot. Alattunk egy szakajtó unoka felcseperedését várom, hogy végre halkan is tudjanak játszani.


És meg tudom érteni anyukádat is, mert idegölő tud lenni más Tv-jét, rádióját miegymását úgy hallani hogy érted is ami elhangzik, pedig egy (vagy több) fal, födém miegymás van köztetek.


És nem foglalnék állást a tekintetben, hogy kinek van igaza...bár ha igaz amit írsz, akkor az alsó szomszéd is csak védekezik, hogy ne hallja a sivalkodó dübögő aprónépet.

ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!