Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérletbe szeretnék menni!...

Albérletbe szeretnék menni! Az Orczy Tér és környéke egész olcsó, milyen környék? 20/f

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni, és ott találtam olcsó albit. Közbiztonság az milyen? Nem szeretem annyira a balhés tudjuk kiket! Van dohánybolt a közelben?

ápr. 5. 01:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy nap alatt találtál albit? Az előző kérdésedben még anyádat szidod, amiért cs.szi jogosan, hogy bagózol ,aztán meg Madridba mennél 🤣🤣🤣
ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Azért olcsó,... Mert ott ingyen is légkondícionálhatják az embert bármikor - akár az utcán is (különösebb anyagi befektetés nélkül).

>>Sarló-Kalapács jeligére<<

ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ház Zalika, neked azt a környéket nem ajánlom. Nem lenne egyszerűbb kevesebbet bagózni egy jó környéken míg rendszeresen atrocitásoknak kitenni egy rosszon?


Szintén budán élek, múltkor arra kellett mennem, hát, ha ingyen adnának ott lakást se mennék. Míg vártam a buszt mellém vizelt egy rossz arcú pasi.

ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozhattok, de ez már a harmadik trollkérdése...
ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont már levette a nevét a kérdése alól - okos, Zalika...
ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!