Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérletbe szeretnék menni!...

Albérletbe szeretnék menni! Az Orczy Tér és környéke egész olcsó, milyen környék? 20/f

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni, és ott találtam olcsó albit. Közbiztonság az milyen? Nem szeretem annyira a balhés tudjuk kiket! Van dohánybolt a közelben?

ápr. 5. 01:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem a legjobb. Valamit valamiért. Olcsón ez van. Mondjuk, azért nem fog senki megtámadni. Dohánybolt mindenhol van, ez nem falu, hogy egy legyen vagy egy se.
ápr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus C környék. Vidékről jössz? 8, 9, 10, 18-23. kb ezekbe a kerületekbe nem költöznék. Igen, vannak jobb részei is mindnek gondolom, de ha ott laksz akkor muszáj a szar részeken is közlekedned.
ápr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gazdagrétin lakok, nőttem fel. Nem nagyon jártam át VIII. Kerületbe.
ápr. 5. 02:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azon a részen mindenféle náció szülöttei akiknek a kultúrája eltérhet a tiedtől. És szerintem az utóbbi időben kiszorult a nagyrészük és csak csekély mértékben van jelen az a közösség akiket te tudjuk kik-nek hívsz. Szerintem menj el személyesen az Orczy térre a villamosmegállóba és állj ott 20 percet, nézz el az Orczy útra a nemrég nyílt Aldiba és sétálj egyet a Baross utcán és pihenj meg a Kálvária téren. Egy óra alatt pontos képed lesz a környéken lakó emberek összetételéről. Biztosan nem a legjobb környék, főleg a híre rossz. De bántódásod azért nem esne.
ápr. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismerve a kérdésed, cigi lesz nálad, így nagy bajod nem lehet.
ápr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Vicces, hogy az első szempontod az, hogy MND van-e a közelben. Már csak azért is, mert a lepukkant alakok pont a Dohányboltoknál szoktak zülleni, csak szólok.
ápr. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem züllenek lepukkant alakok a dohányboltnál, mert eleve nem olyan a környék, gyakran megyek reggel 6-kor is meg este is de soha nincsenek olyan alakok, de egy Orczyn valszeg züllenek. Mindenesetre dohánybolt tényleg van szinte mindenhol 5 perc sétatávra.
ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én az Orczy teret széles ívben elkerülném, de te tudod.
ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nem egy gazdagréti környék! Egész más! Ne menj oda, ha van pénzed másra.
ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jo hely. Ha tudsz oltozkodessel es mentalitassal belesimulni a kozegbe,nem lesznek problemaid. Nezz korul szemelyesen,h tudd,menni fog-e.

Dohanybolt barhol van a belvarosban.

ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!