Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van még valaki itt rajtam...

Van még valaki itt rajtam kívül a nyolcker "mélyéről"?

Figyelt kérdés

A kérdésem annak apropóján született, hogy én a Golgota tér környékén lakom 14 éve, de nagyon rossz környék, igaz, eddig csak 2 alkalommal ért atrocitás, de nap mint nap látok furcsa eseteket, rosszabbnál rosszabb alakokat, illetve néha verekedéseket is.


A kérdésem az volna, hogy Ti, akik arra laktok hogyan bírjátok, megráznak titeket egyes durvább esetek, vagy teljesen megszoktátok? Jó nektek ott, vagy inkább költöznétek?



ápr. 5. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem birod, szerintem jobb elkoltozni, ha mododban all. ;-)
ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

6 éve dolgozom ott. Nincs az a pénz amiért a nyolcadik kerület gettó részében laknék

Itt megjegyezni kívánom, a Golgota tér környéke még egyáltalán nem a legalja, bár helyileg közel áll hozzá.


Sokszor bonyolódtam itt vitába emberekkel, hogy a Nyolcadik kerület nem is olyan vészes, nincs ott semmi baj. De. Nagyon nagyon gázos részei vannak. A Palota,Százados, Tisztviselő telep bizonyos pontjai akkor költöznék, ha nagyon jó áron tudnék ott lakáshoz jutni. De akkor is inkább befektetésnek vennem meg, mintsem én éljek ott.


A kérdésedre a válasz, vagy megszoksz vagy megszöksz. Egyetértek az előttem szólóval. Minden ember más. Van akit az sem érdekel ha rommá vernek mellette valakit. Más pedig ha máé kiabálást hall megrázza.


Ha téged ennyire zavar és nem tudsz ehhez hozzászokni, szerintem csak a menekülés marad.

ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A VIII-ban legrosszabb egyrészről pont a Tisztviselőtelep, másrészről Népszínház utca és Bérkocsis utca. De ezektől függetlenül másodszor dolgozok a VIII-ban és ezeket elkerülve teljesen rendben van.

A Palotanegyed pont jó!

Egyébként Csepel legrosszabb hírű helyén lakok. :D De részemről az is nagyon el van túlozva, rendszeresen jártam hazafelé hajnalonként.


35/F

ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!