Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyolckerben érdemes lakást...

Nyolckerben érdemes lakást venni, ott élni?

Figyelt kérdés

Ingatlanosok mondják, hogy ez már nem az a "nyócker", ami 20 éve volt, mert telikamerázták az egészet. Viszont ettől még azt gondolom, hogy az ott lakók nem költöztek el. Bűnözési tatisztikát is néztem, toronymagasan a legmagasabb Budapesten az összes kerület közül.

Viszont lenne ott egy "álomlakás", már ami az én pénzemből elérhető.

Aki ott él, vagy van ott ismerőse, lakott ott, mit gondol? Nem is attól félek, hogy bekéselnek, megvernek az utcán, egyszerűen nyugodtan szeretnék élni, futni, sportolni, sétálni akár este is. Gyerekemet ha lesz, levinni biztonságban. Ilyen szempontból milyen a környék? Tényleg megváltozott?



2021. dec. 11. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Régen is élhető volt, most is az.
Régen élhetetlen volt, de most már élhető.
Régen is élhetetlen volt és most is az.
20 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Oke, de pontosan hol? Melyik utca?
2021. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom meg, mert megveszed előlem a lakást.
2021. dec. 11. 23:26
 3/18 anonim válasza:
92%
Akkor én most jól kicseszek veled és megveszem az összes 8. kerületi eladó lakást.
2021. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lehet valaszolni a kerdesre.


En biztos nem veszem meg eloled, mert 250 kilometerre elek jelenleg Bp-tol, de ott eltem sokaig egyebkent.

Na meg nem is pontos cimet kertem. A 8. kerulet nagy, ott konkretan az a nem mindegy, hogy melyik utcarol van szo.

2021. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy, melyik része. A Corvin negyednél tök modern már a kerület, de vannak olyan részei is, ami ugyanolyan putris, mint 20 éve.
2021. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
A körút melyik oldalára esik? Ha a belső, Kálvin tér felé, akkor az jó, ha a másik, akkor felejtő.
2021. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

'Azt nem mondom meg, mert megveszed előlem a lakást' - te az az igazi paranoid buta f*sz lehetsz, baratom, mindenben az atverest, megkarositast latod, mindenki nyilvan poooont teged akar kisemmizni, meglopni.


Sok sikert a vasarlashoz!

2021. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Poénkodtam azzal, hogy megveszi előlem a lakást.

Orczy úton van egyébként.

2021. dec. 12. 01:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az összes ingatlanunkat ott vettük.

És 5 generáció óta ott élünk.

Ezzel gondolom megválaszoltam.:)

2021. dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

8: Nem rossz, de háza válogatja. Ha bemész a házba, meglátod, mit bírtak összehozni a lakók a közös részek állapotára nézvést.


Általában amelyikben van lift, az jobb.

És a Tisztviselőtelep oldalán a villaházak is jók.

2021. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!