Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez a szomszéd lehet a fosófanton?

Ez a szomszéd lehet a fosófanton?

Figyelt kérdés
Januárban költöztünk ide, és kb február közepe óta valaki 1-2 heti rendszerességgel az ajtóm elé kulázik. 4/4 emeleten lakom, és először azt hittem, hogy valaki csak azért mászik fel ide, hogy célzottam pont elém tegye a csomagot. Néhány napja felszereltem egy kis kamerát a lépcsőházba, másnap pedig valaki leszerelte, egy zacskóba tette és a kilincsemre akasztotta, téhát tudta, hogy az enyém. A következő napon egy szomszéd megállított, és azt mondta, hogyha mégegyszer felszerelem a kemerát akkor feljelent. Pont engem fenyegetnek feljelentéssel, mikor tulajdonképpen én vagyok a sértett...Szerintetek nem a kameraleszedő szomszéd lehet a fosófantom?

ápr. 11. 05:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kukucskálód van? Tegyél abba kamerát. Van olcsóbban is.


[link]

ápr. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a kukucskálós jó ötlet, de sajnos ilyen ócska faajtónk van, abban meg szerintem feltünő lenne ha belefaragnám. Ajtót is cserélni pedig már túl nagy pénz.
ápr. 11. 05:27
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Lábtörlő alá üvegszilánk jön az alany elkezd ropogni abban a pillanatban elkani és be szarozni az illetőt.
ápr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lábtörlőre ráléphet az is, aki csak elsétál az ajtó előtt. Meg ahhoz folyton az előszobában kellene lessbenállnom hallgatózni :D
ápr. 11. 06:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tényleg létezik? Uramisten...
ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy akarnak veled szórakozni hogy ne legyen bizonyítékod rá. Nekem egy rendőrségi úgy kapcsán a kiérkező járőr javasolta a lépcsőházi kamera felszerelését. Érdekes azóta senki nem hagyott szart meg semmit az ajtóm előtt
ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld elrejteni a kamerát. Sajnos más esély nincs. Pl virágcserép, hőmérő, ajtódísz. Előbb rakd ki natúran, figyeld, hogy megbuherálják e. Illetve még felszerelhetsz egy mozgásérzékelős lámpát.
ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én mindenképp szólnék a közös képviselőnek hogy ideje lenne kamerákat beszerelni a lépcsőházba mert ilyen degeneráltak laknak itt.
ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ott az emeleten olyan akinek van kutyája? Furán hangzik hogy az ember csak úgy odaszarik vagy, hogy emberi örüléket valaki odatesz. Bár vannak fura emberek. Amúgy szerintem is szólni kéne esetleg, ha tovább folytadódik.
ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Meg sem fordul a fejedben, hogy valaki a blökijét szaratja oda? Miért kell azonnal egy emberre gondolni?
ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!