Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tehetek feljelentést zaklatásért?

Tehetek feljelentést zaklatásért?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom a párommal,már egy éve, kb két hete a mellettünk lévő lakásba beköltözött egy idős néni (70 év körüli lehet), egyik szombat este 19 óra magasságában kint a balkonon beszéltem telefonon a szüleimmel (nem hangosan), majd valamivel 21 óra után két rendőr csengetett,azzal a kérdéssel hogy van e valami gondunk a szomszéd hölgyel?mondtam a rendőröknek hogy életemben nem beszéltünk a nénivel, eddigy egyszer láttuk( lesekedett amikor a szemetet vittem le), de semmi egyéb… megköszönték, elmentek. Másnap délelőtt nálunk volt a kereszlányunk( szintén nem volt hangos), délután kettőkor ismét a rendőrök csengettek, ugyanezzel a kérdéssel, hogy van-e problémánk a szomszéd nénivel. Ekkor elmondtam nekik hogy tegnap a kollégáik is ugyanezzel a kérdéssel jöttek hozzánk, ugyanazt tudom válaszolni, eddig egyszer láttuk a nénit soha nem beszéltünk vele. Kb két hete lakhat itt. Azóta viszont a felettünk lakó szomszédra us kihívta a rendőröket!(ő is a balkonon telefonált, meg dúdolt valami zenét). Viszont azóta a néni folyamat leskelődik át a mi balkonunkra( van közöttünk egy lemez panel, a két panel között kb egy 1 cm rés amit azóta betakartam). Ilyen esetben tehetek-e én feljelentést?


Megjegyzés: nem vagyunk hangosak, zenét is inkább fejhallgató/ fülhallgatón keresztül, nem fúrok-faragok stb..+ főútvonalon lakunk ami viszonylag zajos…



ápr. 10. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem számít zaklatásnak hanem majd a nyanyát fogják elővenni mikor sokadjára hívja feleslegesen a rendőröket
ápr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Én biztos nem örülnék, ha mindenki a balkonon telefonálgatna fennhangon és dúdolgatna, és azt kellene hallgatni. Szerencsére felénk nincs ilyen.

MOndjuk a rendőrség max. akkor megy ki, ha vér folyik, nem ugranak egy szóra, nincs is kapacitásuk ilyenre, szóval ez nem is biztos, h igaz.

ápr. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A háklis pitsa öregasszonyt fogják elővenni, nem kell feljelenteni. Majd még pár alkalommal kihívja a rendőröket mondvacsinált okokkal és megüti a bokáját.

#2 majd pont kussban fogok a lakásban ülni egy sarokban. A mindennapi élethez hozzátartozik a balkonon telefonálás, dúdolás, lakásban járkálás, akit ez zavar költözzön kertes házba vidékre. Bár akkor meg indulhat a hadjárat a kakasok meg egyéb állatok ellen.

ápr. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

cool story bro

majd biztos kijön a rendőr és megkérdezi, hogy van-e valami bajod a szomszéd nénivel, így ebben a formában

ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék hogy bécsben történik mindez, cool story vagy nem,így történt.A lent közlekedő villamosok, buszok, autósok sokkal hangosabbak mint ahogyan mi “élünk” .
ápr. 10. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es,Svájcban élek, itt néhány Bünzli - szándékosan ezt írom - olyan semmiségért rád hívja a rendőrt, hogy csak pislogsz.


És ők is, de hivatalból kötelező kijönniük.

ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
nem történt így, hazudsz
ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Tudom Off, de soha nem értettem, miért kell az erkélyen telefonálni? Pl. rendszeresen végig kell hallgatom, hogy a szomszéd agyament fickó trágár módon veszekszik a nőjével.
ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 Te is!
ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező - nem tudom, Bécsben van-e valamilyen csendrendelet, éjszaka / hétvégi? Németeknél speciel vasárnap és ünnepnapokon egész nap, illetve hétköznap este 10-től kuss. Hétvégén egy pisszenésért képesek rád küldeni a yardot :) És nem szólnak ám, hogy figyu zavarsz, egyből megy a telefon a rendőrségnek.
ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!