Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győr miért ilyen putri?

Győr miért ilyen putri?

Figyelt kérdés
Ennyi rosszarcú, fura szerzetet még pesten sem látni ilyen koncentráltan. Aki normális lenne annak meg az arckifejezése visz le az életről. Emlékezetemben a hanyatló nyugat magyarország ékköve volt, mi történt?

ápr. 19. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mindenki átmenekült Ausztriába, aki tudott?
ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert teli van a város keletről idevándoroltakkal.
ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ezért normálisabbak a keleti városok, minden idióta győrbe ment, köszi az infót, én is egy idióta vagyok😅
ápr. 19. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg akinek van esze külvárosban, környező falvakban vesz házat. Győr tényleg egy putri, de az elhelyezkedése, munkalehetőség a közelben jó. Mi Győr mellett élünk.
ápr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiatalként azért még nem a külváros a célzott közegem, de nyilván egy külvárosban zöldkörnyezetben minden jobb:)
ápr. 20. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én győri vagyok 40 éve és eszméletlen sok a barom itt. Sok a bunkó, egoista, buta félszerzet. Nekem kész felüdülés felmenni Budapestre autóval, ezerszer normálisabbak a közlekedők Győrhöz képest.
ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah, a közlekedés eszembe sem jutott, belvárosban lehet kicsit jobban tolom, mint lehetne(🙃), de a seggemben vannak folyton és elnézést, ha le szeretnék kanyarodni, vagy egy körforgalomba nem annak van elsőbbsége, aki nagyobb gázzal érkezik "bele"😅
ápr. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!