Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 8. kerületben alapból nem...

8. kerületben alapból nem érdemes ingatlant vásárolni lakhatás szempontjából?

Figyelt kérdés

Életem első lakását szeretném megvásárolni majd és nézegettem az eladó lakásokat.

Kinézetre vannak szép lakások, viszont sok a 8. kerületben található, amiről hallottam rossz véleményeket.

Vajon az egész kerületet kerülni kell, ha az ember lakhatási céllal akar lakást vásárolni?



ápr. 20. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Hát én inkább Budán vennék, nem a pesti dzsumbujban. Ott már nem látsz magyart.
ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A nyócker már nem olyan. Rengeteget változott. Eltűnt azoknak az elemeknek a 90 százaléka akiket nem szívesen látnál szomszédnak, a C type.
ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Befektetésnek jó, most fogják elkezdeni a kilakoltatásokat a régi lakóknak, Rogánék már készülnek rá, így teljes lakossági csere, és felújítás várható, ami megfogja ugrasztani az ottani árakat alapból. Ha lakhatás célra akarsz vásárolni, akkor csak a Palota negyedet vedd célba. Múzeum krt-i része..
ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nyócker nagy,vannak jobb részei is.

De inkább én is Budán vennék.

Lepontozásokat én kérném!

ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem lehetetlen megmondani.


1. nyolcker melyik részén? Konkrétan utcánként tud változni, milyen a környék.

2. Egyedül mennél? Férfiként? Nőként? Családostúl?

3. Pedig maga a személyiséged. Van aki frászt kap a cigányoktól, van aki hányingert a hajléktalanoktól. Van aki észre se veszi őket.


Én személy szerint nem vennék a nyolcadik kerületbe ingatlant, lakhatás szempontjából. Ebből kivétel a palota negyed, százados negyed.


Befektetésre vennék, de egyébként nem annyival olcsóbb a nyolcker, mint mondjuk 5-10 éve.

ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy része már afrikai negyed, más része ( Baross, Nagykörúttól kifele kisebbségiek.


Anno, amikor ment a digózás ( olasz munkanélküli prolik a segélyükből a Balatonon simán dáridóztak, csajoztak), a kisebbségijeink az ő külsejüket utánozták. Ma már közel-keletinek, rasztás afrikainak öltöznek. 😁

Tele velük a nyócker.

ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!