Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megtehetik ezt a szomszédaim?

Megtehetik ezt a szomszédaim?

Figyelt kérdés
A két szomszédom nagyon jóban van egymással. Mi sem vagyunk rosszban velük, azonban év elején mindketten kaput akartak nyitni, hogy az udvaromon keresztül átjárhassanak egymáshoz. Én ezt nem engedtem. Mostanság viszont arra gondolnak, hogy egy hidat építenének a kertem felett, hogy átjárhassanak egymáshoz. Én mondtam, hogy nem engedélyezem, hiszen az udvarom felett sem lehet építgetni. Ők pedig arra hivatkoznak, hogy nem ér a földemhez, és a levegő nem az enyém, a repülők sem kérnek engedélyt tőlem, hogy átrepülhessenek a telkem felett. De én nem hiszem, hogy egy hidat lehetne építeni a telkem felett. Megtehetik ezt?
máj. 14. 18:15
 1/9 anonim válasza:
87%
Szerintem mindannyian menjetek el egy drogelvonó kúrára.
máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rakott karfiol válasza:
88%
Én azt nem értem, hogy milyen nehézségekbe ütközik kimenni a kapujukon, elmenni a tiéd előtt és bemenni a másikhoz? Már ha igaz a sztori.
máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Kamu.
máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%

Ifa rugóból csináljanak dobbantót, és átrepíthetik magukat a kerted felett.

Te meg légpuskával lődözheted őket.

máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ássanak alagutat.
máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj, bár kamu lenne.
máj. 14. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy epithetnek hidat, de az 10 km magas legyen 🤣
máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidat nem építhetnek, de felüljárót igen, amennyiben azt indokolja a gyalogosforgalom mértéke. Ráadásul ha minimum 20 méter lesz a magassága, akkor még csak fellebbezést sem nyújthatsz be az engedélyezési eljárás során. Viszont a jó hír az hogy osztott haszonélvezeti jogot kérhetnél az építményre és például privát bungee jumpingolásra is használhatnád.
máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Epitsenek metrot az egyik telekrol a masikig
máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!