Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudnám a szomszédaimat...

Hogyan tudnám a szomszédaimat megismerni?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, fél éve élek egy budapesti kertes társasházban. A telken lakhat több 100 ember is. Hogy tudnám őket megismerni?


A lakást bérlem.



febr. 18. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jön a tavasz, fogj egy gereblyét és egy metszőollót, aztán szedd rendbe egy kicsit a telek hozzád közelebb eső részét.

Jönnek mennek az emberek, köszönnek, kutyát sétáltatnak, esetleg jó munkát kívánnak. Ilyenkor könnyen jön egy beszélgetés. Utána már alakul magától.

febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Meghallgatsz nyitott ablaknál 150 Watton két heavy metal DVD-t!

-Nehogy megtedd! De ezt a poént nem hagyhattam ki!

Komolyan gondolkodva nincs is jobb ötletem az első választ beküldő embernél, - tényleg egy nagyon kreatív ötlet!

febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Van egy ilyen ósdi megoldás, hogy bekopogsz a szomszédokhoz és bemutatkozol, elmondod, hogy hol laksz, ki vagy, cseréltek elérhetőségeket, hogyha bármi kellene, akkor el tudjátok egymást érni, meg ilyenek.


Ma már nem annyira szokás ez, ezért elég feltűnő, de pont ezért hatásos is lehet.

febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!