Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen abszurd nézeteltéréseit...

Milyen abszurd nézeteltéréseitek voltak már a szomszédaitokkal?

Figyelt kérdés

Volt már olyan szomszédod, aki valami nagyon piti vagy nagyon furcsa dolog miatt akadt ki rád, vagy panaszkodott neked? Tehát valami olyanért ami übergáz volt?

Kinek mi volt a legfurcsább, vagy éppen a legkínosabb dolog miatti vitája, vagy balhéja a szomszéddal?



febr. 18. 08:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Állandóan ugato kutya. Az nagy probléma forrás.
febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy egy hétfői napon a lépcsőházban találkoztam az egyik közvetlen szomszédommal, és a szememre vetette, hogy egész hétvégén nagy volt a ricsaj nálunk.

Azon a hétvégén nemhogy a lakásban nem voltunk, de még az országban sem. :) Ezt bizonyítani is tudtuk, de ez sem győzte meg a szomszédot.


Csak az idős édesanyámnak van kulcsa a lakásunkhoz. Nem túl valószínű, hogy bulit tartott nálunk.

febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kisebbségi szomszédaink. Elkezdte őket szidni es azt várta hogy en is szidjam. Nondtam ugyan 1-2 mondatot vmi olyasnit hogy nem könnyű ugyan velük egy társasházban élni de ennyit.

Másnap a kisebbségi szomszed olvasta ezt rám másképp kiforgatva fenyegetve.. Tehát azert akart belolem rosszakat kiszedni a szomszéd, hogy továbbadja nekik és ellenségeskedést szítson köztünk.


Mindig azt keresi hogy mondjak vmit amit kiforgatva tovább adjon. Es allndoan rosszakat akar belolem kihuzni.



Ez mellett mindig kipócköli a lepcsohazi villanykapcsolot ami igy egesz ejsuaka ég(es az ajtókon üveg van tehát egész ejszaka bevilágitja a lakásokat)egy idősebb nőszomszed allandoan orditozik vele hogy ki csinalhatja ezt aludni se lehet es hallom hogy ő meg letagadja hogy nem ö.

Ez mellett nyáron is amikor beáll a tarsasházba a forróság 50 fokra is és delután este ki kéne huzatolni a házat a lepcsohazi ablakbol kivette a kilincset is hogy ne lehessen ablakot nyitni. (De a lakásokat is csak arra lehetne szelloztetni kihuzatolni hogy kimenjen a nappali forroság) es nem egyszer alszik ugy mindenki hogy ejszaka is 50 fok van ahogy beállt napkozben. A lakás ablaknyitások önmagában nem hűtik le a lakásokat.


Teljesen önkényesen leuralja a házat.

De nem szólok neki. Elköltözésen vagyok rajta.

febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja de olyan is volt hogy hátul a kukák nagy konténerek es korbe vannak keritve. En egyszer véletlen tuldobtam a szemetet a kuka mögé de sorban egymás mellett vannak a kukák mogotte a kerites. Csak ugy tudtam volna kiszedni ha belemászok a kontenerekbe vagy felmászom rájuk. Mindez hajnalban mikor siettem a munkába. Igy ugy hagytam mert hetfonként amugyis kihúzzák a kukákat mert jonnek az elszállítók. Es akkor ki lehet venni.



Na erre azt kaptam hogy a kukakihúzós bácsi(aki hű de aranyos kedves mindenki felé), felhozta a tarsasházba vissza a szemetem az ajtom elé a folyosóra ami akkormár ugy bűzlött a nyershústól mint a döghalak, vagy rosszabb es beállt a házba. Tehát hogy vigyem le megint dobjam ki rendesen..


A szemembe azota is mosolyogva jóreggeltezik meg kedves pár mondata van mindig. Rohadjon mwg.

febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Psycho ***** válasza:
89%

Még kisgyerek voltam, tömbben laktunk, és volt egy szomszéd, aki teljesen kiakadt, ha a kukák fedele nem lett teljesen visszacsukva... 🤦 Képes volt ordítani az erkélyről, hogy mit képzelek, azonnal lecsukni! És igen, ott állt az erkélyen, mint egy jól működő biokamera, és ezt nézte.

Akkor még azt hittem, valami über-rosszban sántikálok, és ijedten mentem vissza lecsukni a kukafedőt. Mai fejjel már csak arra tudok gondolni, szerencsétlennek vajon milyen mentális problémái lehettek (még)... 🤣

febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy cigány család lakik a szomszéd lépcsőházban a földszinten, az a napi programjuk, hogy állnak az ablakban, lesnek kifelé és vagy beszólogatnak az arra járóknak, vagy (főleg a gyerekek), dobálják a járókelőket mindennel (ételmaradék, szemét). Többször és többen szóltunk már, fel is voltak jelentve, de semmi se hatásos. A családfő mindig tilosban parkol, sokszor büntették is már, de egyszer úgy állt meg, hogy az ablakból nem látta, hogy ég a lámpája. Reggelre meg lemerült az aksi. A párom mikor jött haza, a cigányasszony kiszólt neki valami cifrát, az egyik gyerek meg megdobta egy jó cafrangos csirkecsonttal a párom kabátját, tiszta olaj lett, a cigányember meg röfögve röhögött. Reggel aztán észrevette, hogy lemerült az akkumulátor, nem tud elindulni, pont, mikor mentünk el otthonról dolgozni. Rögtön jött, hogy jaj főnök, segíts már, be kéne bikázni stbstb. Mondta a párom, hogy esetleg segítenénk, ha tegnap nem az lett volna a családi programjuk, hogy az asszony kióbégat az ablakon, a gyerek meg nekidobja a vacsora maradékát. Az ember először köpni nyelni nem tudott, aztán meg elkezdett üvöltve szitkozódni, hogy a retek magyarok így meg úgy. :D
febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Miért füstöl a kémény? Mert hozzájuk átmegy a füst! Közvetlen nem szólt csak jó hangosan mondta hogy mi a f,sznak begyújtani, ilyen barmok ezek.
febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Kitana. ***** válasza:
100%

Régen egy öreg néni lakott alattunk, körfolyosós bérház, egyszer feljött, hogy mi döglött egereket dobálunk le direkt az ő folyosójára, közben egy kupac szösz/kosz/por volt a kezében. (Nagyon öreg volt, kicsit szenilis.)


Máshol aki a ház előtti kis kertet rendben tartotta, neki az volt a mániája, hogy én dobálom tele csikkekkel a kertet, közben soha nem csináltam ilyet, csak én laktam a földszinten, engem jobban “ismert” látásból, de attól még 7-8 lakás volt felettem, bárhonnan jöhettek a csikkek🤷‍♀️

febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédnak az a baja hogy nem barátkozunk senkivel, (több emeletes társasház) gondolom unatkozik és szeretne mással beszélgetni, így aztán minden zavarja. Az is ha levegőt veszünk. Mindenért ki van akadva, ha kinn vagyunk, ha hazamegyünk.
febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szomszedcsaj azert k-z le es akar megverni es naponta szid, mert a barátomra hiába nyomult.
febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!