Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki faluban vagy kisebb...

Aki faluban vagy kisebb városban él hogy nem bolondul meg?!

Figyelt kérdés

Budapesten születtem, a 13. kerületben nőttem fel

gyakran a megőrülök határán vagyok mert nincs hova mennem már a város minden kis sarkát ismerem .. buda, pest, újbuda, újpest, ferencváros, turista negyed, deák, vár, gellért hegy stb. mindent!


máj. 24. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Van akinek sokkal kisebb a mozgástere.
máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Van aki elvan szűkebb környezetben, van párja, barátai. Belegondolok régen teljesen elég volt, hogy szalonnát sütünk a szomszédokkal a kertben meg a haverokkal ülünk az árok partján, út szélén és dumálunk.
máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Mert nekik eleve kisebbek az igényeik.
máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Aki Budapesten el, hogy nem bolondul meg?
máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Megbolondulnak. Falun lakom. Sok a beszólogatós, kötekedő. Én már csak falusi bolondoknak hívom őket.
máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezért vannak programok, múzeumok, szakkörök, könyvtárak, stb. Ehhez tarsul a tömegközlekedés, autó, beteszed a valagad és mész. Messze! Jó messze!
máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Van akinek a fél világ nem elég!
máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nincs körbekerítve a falu szögesdróttal.
máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kicsi városban élek, itt alapvetően nincs semmi. De ettől miért kéne megbolondulnom? Beülök az autóba, 20 percnyire van két nagyobb város is (az egyik a megyeszékhely, ott nőttem fel), 10-50 percre erdő és hegy, egy órányira kicsit nagyobb, de külföldi város, másél órára külföldi nagyváros. De ha úgy tartja kedvem, megyek Budapestre is, ha van ott valami számomra érdekes program, vagy igazából bárhová. Nincs lezárva a városhatár, lehet menni akárhová. Másrészt én a hónap felében amúgy is külföldön élek egy közel 700 ezres városban, de ott sem vagyunk bezárva a városba, onnan is lehet menni mindenfelé, és szoktunk is.

De itt meg azt szeretem, hogy nyugi van, csönd van, nincs tömeg, szóval én szeretek itt lakni, nincs szükségem 0-24-ben arra, hogy valahol legyek.

máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nagyvárosban lakok,de már rühellem a sok embert.Szivesebben laknék falun,ott is sokfelé lehet mászkálni.
máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!