Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tanyán lakók! Ti nem féltetek...

Tanyán lakók! Ti nem féltetek soha, hogy egyszer betörnek hozzátok?

Figyelt kérdés
Egy tanyán szerintem jobban ki van téve az ember annak hogy betörnek hozzá, például kamera maximum a tanya területén van de a környéken térfigyelő kamerák nagy eséllyel nincsenek, sokszor nincs szomszéd aki esetleg tetten érhetné, nincs akinek feltűnne a gyanús mozgás a környéken.

máj. 26. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hevederzár ajto belsejére rácsos ablak , fegyver minden helyiségben .
máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ismerősöm lakik tanyán, neki rohadt nagy kutyái vannak. Oda senki be nem megy, akit nem családtag kísér. (De hogy akkor mi lenne, ha a kutyákat valahogy kiiktatnák a behatolók, azt nem tudom.)
máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi benn laktunk belvárosban (Szeged) és kétszer törtek be hozzánk. Kiköltöztünk tanyára (Ásotthalom) és én nagyon rettegtem, mert ott éjjel gyakran vonultak emberek felénk a férjem még kinn dolgozott akkoriban külföldön. Két kicsi gyerekkel ott voltam egyedül a semmi közepén. Visszaköltöztünk Szegedre.
máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Fel kell szerelni egy olyan kamerát amin automatikusan felkapcsol a világítás ha mozgást észlel. Eddig ez nálam bevált. Riadtam már fel arra az éjszaka közepén, hogy valaki mászkált. Mire felkaptam a telefont, hogy megnézzem kamerán már csak éppen a hátukat láttam halványan, ahogy futnak elfelé.
máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Mert ha félek, akkor nem törnek be hozzánk?


Ha bemegy, bemegy. Kamera felveszi, rendőrség meg majd teszi a dolgát. Amíg anyagi károm keletkezik addig nem érdekel. Laptopot meg tv-t tudok venni másikat, pénzt nem tartok otthon sokat, azt is keresek.

máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

A törvény úgy szól hogy éjjel korlátlan erővel megvédheted magad a lakásodban. Magyarán ha betör éjjel hozzám valaki némán akkor én is néma maradok és csak akkor veszi észre hogy ott vagyok amikor a 30cm-es kenyérvágó késemmel átvágom a nyakát..

Kint az udvaron annyi a különbség hogy ..ha van nála fegyver.. akkor ugyanígy az első csapást én mérhetem rá. A bíróság fel fog menteni.

Ezután minden betörőt zsákban visznek el. Ezután legyen merszük betörni.

máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
A horrorfilmekben laknak tanyán, még örülnek is ha betéved valaki.
máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Minden járókelőre bepisilve a félelemtől városban sem lehet lakni.
máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Seila ***** válasza:
100%

5

"Kamera felveszi, rendőrség meg majd teszi a dolgát. "


Amikor kinyírnak már csak a kamerafelvételt játszhatják le a temetéseden. :P

Ez egy gyenge opció.

máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Jóhát paranoiával teljesen mindegy hova költözöl.
máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!