Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megőrült a szomszéd. Mit tegyünk?

Megőrült a szomszéd. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
8 éve költöztünk egy kis faluba városból, mert úgy gondoltuk itt minden nyugodtabb és csendesebb. Van egy 1 éves gyerekünk is. A szomszéddal eddig nem volt gond, mert külföldön dolgozott (35 éves) és csak az anyukája lakott itt mellettünk az élettársával. 1,5 éve hazajött a srác, azóta felfordult minden. Nincs munkája, így unalmában heti 2-4 alkalommal részeg. Ha részeg, akkor tombol, tör-zúz, ordít a zene este 11-kor is. Tegnap, arra jöttünk haza, hogy részegen bóklászik a mi telkünkön. Átugrott a kerítésen, mert el akarták vinni a mentősök a pszichiátriára. Előtte megverte a barátnőjét és a nevelt 6 éves fiát is. Volt mentő, rendőrség, orvosi ügyelet. Állítólag idegileg ki van készülve. Mit csináljunk? Hogy engedjem így ki a gyereket később az udvarra játszani? A kerítés csak egy drót háló, mert az az oldal az övé. Csináltassunk saját költségünkön egy magas beton kerítést? Egyre jobban félünk tőle. Az a típus, aki józanul egy nagyon jó szándékú kedves ember, részegen meg egy agresszív állat, aki mindenkinek nekimegy.

2012. ápr. 8. 08:50
 1/5 tetris ***** válasza:
100%

A békés megoldás híve vagyok. Amikor éppen nem ittas, akkor elbeszélgetnék vele. Elmondanám, hogy félelmet kelt az emberekben amikor ittasan tör-zúz, és miatta a kisgyermeket se lehet kiengedni a kertbe. Első lépésként szerintem ez is megteszi, hátha ennyi is elég ahhoz, hogy észhez térjen.

Akármit is válaszol, a kerítést mindenképpen megerősíteném, akárkié is az az oldal. A gyerek védelme, és biztonsága fontosabb bármilyen pénzkérdésnél.

2012. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyetértek az elsővel...
2012. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma bocsánatot kért és azt mondta, leteszi az italt örökre, mert az orvosok is ezt tanácsolták neki. Remélem tényleg így lesz.
2012. ápr. 8. 20:04
 4/5 anonim válasza:
azért a keritést épitsd meg...én azt tenném
2012. ápr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz el.
jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!