Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha nem akarják...

Mit tegyek, ha nem akarják kiszabadítani a macskánkat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előre is bocsi, hogy ilyen hosszú és zavarodott lett a szöveg, de nagyon ki vagyok.:(


Körülbelül 3 napja nem láttuk már a cicánkat, és tegnap este - mikor kimentünk anyával az udvarra, hogy haza hívjuk - hallottuk a szomszédból a nyávogását. Anyával arra gondoltunk, hogy véletlenül bezárták őt a garázsukba, és mivel már késő volt (22:30 körül lehetett) nem akartunk becsengetni, és úgy döntöttünk, hogy várunk ma reggel 7-ig, mert akkor szoktak menni dolgozni.

Nem tudom pontosan mi történt innentől, mert én 6-kor elmentem a suliba, és mikor haza értem, találtam egy üzenetet anyától az asztalomon, hogy a szomszéd nem hajlandó kiszabadítani a macskát, és hogy szerinte az új tetők alá van befalazva, amit a napokban csináltattak.


Én már teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz vele, és vagy fél órája sírok miatta. Hogy tudnám kihozni onnan, vagy rá venni a szomszédot, hogy hozza ki valahogy? Vagy mit tudok tenni ilyen esetekben? :S :'(



2012. okt. 1. 14:24
 1/3 anonim válasza:
100%

Odamész és feltöröd. A cél szentesíti az eszközt.


Nekem is volt ilyen anno az én cicómmal, én nem sokat lacafacáztam. Átmentem érte, szétvertem a régi garázsajtón a lakatot, és kihoztam a cicamicát.

2012. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Mi lett a vége?
2013. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Így két év múltán, de azért leírom mi lett. :D

Anya kihívta a tűzoltókat, a rendőrséget,és az állatvédőket ők pedig leszedték a burkolatot és közös erővel éppségben kihozták onnan a cicust. :)

A szomszéd meglepő módon nem mert szólni egy rossz szót sem.. :DD

2015. júl. 16. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!