Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elhagytam a bicajzáram kulcsát...

Elhagytam a bicajzáram kulcsát. Hogyan tudnám kiszabadítani a bicajomat?

Figyelt kérdés
Az a gumis, kulcsolható zárral zártam le a belvárosba.
2012. márc. 26. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha sodronylakat, erővágó. Igazából sima csípőfogóval is neki lehet esni, csak azzal sokáig tart :)

Ha U-lakat, lánc vagy pálcás, akkor passz. Lakatost hívnék hozzá.

2012. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erővágót hol tudok venni? :)
2012. márc. 26. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy profi lakatos oldja meg a legegyszerűbben, akár új kulcsot is tud hozzá csinálni (zárfüggő).


Ha valami rémegyszerű, akkor könnyű feltörni némi gyakorlattal. De egy "öccázasér" bármelyik arrajáró "vazsgyűjtő" pajtás levágja szerintem.. :D

2012. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erővágót pl. szerszámboltban vagy barkácsáruházban. De a nagyobbak többe kerülnek mint a lakatos kiszállási díja. Sokkal.
2012. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó trükk haver :P
2012. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erővágóval az életbe nem vágod el a drótkötelet, méga vastagabb lánoknál is gondok lehetnek, nemhogy egy sodronynál.


Ez nem olyan mint a filmekben, és csak az nem tudja aki még nem próbálta.


A biciklizárak többsége pedig oylan vastag sdrony, hogy be se tudja fogni egy erővágó, vagy kicsúszik belőle amikor összenyomod és meg se karcolja.



Legjobb ha beszerzel egy alkarnagyságú svédfogót, (csőfogó), és szétroppantod vele a zárat.

2012. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy, ha van valakinek kocsija, és benne 220 voltos inverter, akkor vágjátok le kisflexxel.
2012. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6: Nem tudom, milyen filmekre gondolsz, videót viszont tudok mutatni. Ezek nem trükkfelvételek :)


Ennyit ér az összes sodronylakat:

http://www.youtube.com/watch?v=T8lesJKSHgU&feature=related


Ennyit a gerinclakat:

http://www.youtube.com/watch?v=rmbUwfVYHsY


Spirálzár:

http://www.youtube.com/watch?v=fxsi2smFuoU


Ezeket nem azért készítették, meg nem azért posztolom, hogy a tolvajoknak ötleteket adjak. Ők tudják. Akik ezeket a vackokat megveszik, azok nem tudják!

2012. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a sodronyost vasfűrésszel viszonylag egyszerű levágni. Annyit hogy ha késsel levágod a gumit előtte akkor könnyebb fűrészleni.

más módszert nem próbáltam még. 1x kelletett csak a bicajomról levágni egy rajta maradt lakatot aminek elveszett a kulcsa.

2012. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az szép.. korrekt videók. Szerencsére sodronyos van nekem, tudat alatt úgy néz ki jól választottam.
2012. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!