Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd nő már kétszer...

A szomszéd nő már kétszer áthozta a gyerekét, hogy tudnánk-e rá vigyázni, az az igazság nem szeretném, ha erre "rászokna", hogyan tudnám úgy visszautasítani, hogy ne tünjek "bunkónak"?

Figyelt kérdés
Nekem már elsőre se tetszett a dolog,de a férjem pesze nem mondta,hogy nem.Akkor fél órára.Tegnap már 4 órára hagyta itt,hogy moziba mennek este a férjével.Én is dolgozom,fáradt vagyok nem egy üvöltő idegen gyereket akarok esténként adjkálni,hogy szomszédék ki tudjanak mozdulni.A férjem szerint viszont nem kell bunkónak lenni...:-/

2013. márc. 21. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján azért a "teljesen normálisba" én kételkednék.

A normális az lenne, ha észrevennék magukat és nem Neked kellene azon törni magad, hogy mit kezdj velük.

Valami hiba tuti van az agyukba.


Dumálj a férjeddel hátha megérti miről beszélsz és utána meg rázd le őket, mert a fejedre nőnek.

Jó indulatból mondom.

2013. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A férjemnek már mondtam,akkor mondja,hogy jójojó,de amikor átjönnek akkor nem tud nemet mondani...Amúgy teljesen egytértek veled.Én már rég elküdtem volna a p...-ba.Csak arra várok,hogy egyszer akkor kopogjon be gyerek ügyben amikor egyedül vagyok itthon :-)
2013. márc. 21. 17:11
 13/17 anonim ***** válasza:
Én se örülnék ilyen szomszédnak .
2013. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ne viccelj már...


Ezek mi a francot képzelnek magukról, rásózni a szomszédra a gyereket, mert nekik most éppen moziba van kedvük menni.


Csapd rá az ajtót. Ha legközelebb ilyennel nyaggat... azt ha még ő lenne felháborodva pofán is verném. Ilyen gané embereket te jó ég... még szerencse, hogy nem ilyenekkel vagyok körülvéve.


Attól, hogy visszautasítod, nem leszel bunkó... hát ki vagy te neki ? Csak egy szomszéd... nem rokon, akitől csak úgy szívességeket lehet kérni.


Hajtsd el őket, még az elején, mert jól írták többiek... először csak a kisujjad kérik, utána meg már az egész karod kell nekik.

2013. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van ilyen szomszédunk. Van olyan élethelyzet amit tényleg megértek, de amikor a 6éves gyereket küldik át cigiért(!!!) az már sok.

Náluk éppen a gyerekeket sajnálom.

Egy időre sikerült leállítani őket: nincs, nekünk sincs, bocs nincs, bocs, kevés van stb... Mert ugye, egy ötgyerekes családtól kui az a "szemét" aki elfogad pénzt két tojásért, vagy mit ad isten visszakéri.

Aztán a márciusi hóhelyzetben sikerült visszaszoktatni őket.

Még dolgoztam és szabit kellett kivennem mert töröltek egy csomó járatot, több órás késések ect.

Délután négykor bekopogott az ötből négy gyerek, hogy bejöhetnek-e, mert a szülők elvitték a legkisebbet kivizsgálásra, nem tudnak hazajönni, nem tudják mikor jön vonat satöbbi. A gyerekek meg nem tudtak bemenni a házba. Még másnap is én indítottam őket iskolába.

Erre visszaszoktak. Most megint megy a megtagadás, de totál kőszívűnek érzem magam.

2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy bocs programotok van, nem tudsz vigyázni a gyerekre. Tojás elfogyott. Mennyi idős a gyerek?


Egyébként lehet, neki ez természetes, nekem is van szomszédom, minden nyavalyát kért már, de ha sütött valamit, akkor hozott át belőle, mert mondtam, hogy két tojást ne adjon már meg.


Ha lenne gyereketek, vajon vigyázna rá?

2013. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

2 éves a gyerek,szóval pont az a totyogós mindent szétszedős fázisban van.

De már elintéztem a problémát-egyelőre nem jönnek.Legalábbis nekem nem,ha a férjem egyedül van itthon rá néha még rásózzák...:/Megmondtam,az az igazság,ne haragudjanak de nem szeretem a gyerekeket,ezért nincs saját sem,úgyhogy ha lehet hanyagoljuk ezt a dolgot ami engem illet,

2013. máj. 21. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!