Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A tesóm átdobott valami...

A tesóm átdobott valami búvárszemüveget a szomszédba. A kerítésen át. Mit szólhat a szomszéd?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
MIndjárt becsönget és megtudod. Nem hiszem, hogy megriadna, és azt hinné tegnap még tenger volt a kertje helyett. :)
2013. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
60%
Ha értelmes ember, akkor visszaviszi, vagy visszadobja. Ha olyan, mint akit ismertem egyet, - az ha átrepült a labda, kiszúrta, és úgy dobta vissza. No comment.
2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
ha már nem először fordul elő akkor én nem adnám vissza
2013. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi nem szoktunk nagy ügyet csinálni belőle, ha átjön valami a szomszédból. Általában a kutya labdája szokott, meg a miénké is hozzájuk. Volt, hogy mienk rágókája csusszant át a kerítés alatt, sokáig nem láttuk, aztán kérdezte a szomszéd, hogy nem-e a miénk, mert ilyen az övéknek nem volt. Visszaadták, ennyi volt.
2013. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem elmegy egyet búvárkodni, aztán vissza fogja adni!
2013. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
94%

Szolgalom...

Neked jogod van a tulajdonodhoz, ha kárt tesz benne, meg kell térítenie, vissza kell adnia, vagy el kell viselnie, hogy elhozod onnan, de ha közben te okozol kárt (pl. kitaposod a borsóveteményest), akkor pedig azért te tartozol kártalanítással.

2013. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
33%

Én is így jártam. Kapáltam a kertet, hát egyszer csak találtam egy döglött macskát:( Most mi a ....t kezdjek vele? Kukába teszem, ott büdizik 4 napig!

A farkánál fogva (kesztyűben) megpörgettem, s átdobtam a szomszédba a kerítés felett. Nem telt el 3 másodperc, s a macska röpült vissza:))))

A másik oldalon fal van:( Kénytelen voltam dobozba tenni, s elvinni egy külső kukába:))))

2013. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy a tesódnak elment az esze... :-) Vagy véletlenül dobta át? Mindegy, ha értelmes ember a szomszéd, akkor valószínűleg csak nevet rajta egy jót, aztán visszaadja...
2013. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

7/8-nak! Nagyon király az eseted, percekig nevettem! :-))))

Ez jobb volt mint egy kávé, rögtön felébredtem.


A legszebb az lett volna, ha a külső kukából is visszadeportálják a szerencsétlenül járt jószágot...lévén hogy állattetemet nem szabad a szemetesbe dobni. Persze mit tehet az ember?

2013. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
35%

Szia!

Örülök, hogy megnevettettelek. Nekem is nagyon tetszik a történet:) Pláne, hogy a szomszéddal jóban vagyunk, de egyikünk sem említette, csak jót mosolyogtunk:)))

Hát szépen bedobozoltam. Szóval, nem csak olyan igénytelenül, hogy nejlon zacsi! Azért van stílusom:) Csak elsőre, úgy hirtelen, nagyon csábító volt a gyors megszabadulás szegénykétől:) Egyébként még friss volt. És az sem kizárt, hogy hasonló módon, s pont onnan érkezett, csak nem voltunk kint az udvaron:)

Vagy még messzebbről?


De van egy még jobb történetem:) Pár éve talajvíz jött fel a kertekben. És mindenki szivattyúzta, persze nem az utcára, hanem a szomszéd kertjébe. Lehetett látni ki nincs otthon:) A víz, persze megmaradt, csak mindig más helyen:)

2013. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!