Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház, közös tulajdon,...

Társasház, közös tulajdon, kizártak. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy szombathelyen élek egy társasházba, és 3 lakásonként van felosztva a tároló. A szomszédban elő elviselhetetlen nő(nyugdíjas, 0 magánélettel), olyan indokkal hogy idegeneket engedek be a tárolóba lecserélte a lakatot. (idegen alatt lányom barátjára gondolt, aki biciklijét tárolná ott jobb híján)


Mit lehet tenni? Neki van hozzá bármi köze hogy kit engedek be oda? Soha semmi nem tűnt el, rongálódott meg stb.! (kukcsot nem adtam neki, csak nekem van kulcsom)


A közös képviselő se csinál semmit. (legalábbis szólt neki, de semmi)


Mit lehet tenni az ilyen ellen? (éjjel 1kor elkezdi söpörni a lábtörlőjét, mivel a kutyánk akkor ugat csak ha motoszkálnak az ajtónál, másnap meg panaszt tesz a kutyára....) Mindenbe próbál belekötni, már gyomoridegem van ha megyek haza, félek ha meglátom olyat teszek, amiért börtön jár!


Segítségetek előre is köszönöm!



2013. máj. 7. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nektek is van ott tárolótok akkor nem zárhat ki! Ezt hogyan is gondolta? Szedesd le a lakatot!
2013. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék vele! Ha nem értene a szép szóból, leverném a lakatot, és én tennék fel rá egyet, aminek a kulcsát nem adnám neki oda, és akkor majd rájön a vén hülye, hogy neked mi a problémád ezzel. Ezután ha még neki állna feljebb, lehet, hogy én is élve elásnám....!
2013. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megerősítettétek a véleményem, én is hasonlókon gondolkoztam, csak gondoltam van békésebb megoldás is, de amint látom nincs. (egyenlőre most a biciklit a lépcsőhöz láncoltuk, de ez se tetszik neki)

Rendőrségre nem szeretnék járni ezmiatt a .... miatt, főleg hogy nincs különösen szükségem a hülye közöstárolóra, de azért mégis ami megillet, az megillet.


Valaki olyan aki jogilag tudná hogy én mit tudok tenni, és ő mit tud tenni jelentkezne?

2013. máj. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!