Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győrben kézműves boltra lenne...

Győrben kézműves boltra lenne igény?

Figyelt kérdés

Kézzel készített dolgokat lehetne itt vásárolni, ékszereket, ruhákat, mindenféle ajándéktárgyat, amik egyediek személyre szabottak lennének. (olyasmi dolgok amik pl. a meska.hu-n kaphatóak)

Elsősorban győriek válaszát várom.



2013. máj. 29. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is győri vagyok.Amikor vannak kirakodó vásárok akkor vehetsz:DD De úgy igazán boltot nem tudok.Nézz utánna még neten!Hátha lesz valami!


Egy győri lakos

2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bensdorp ***** válasza:
Bár én jelenleg nem Győrben töltöm az időm nagy részét, mégis úgy gondolom, bátorítanálak. Biztos vagyok benne, hogy lenne igény ilyesmire, manapság túl sok a konfekciótermék, a vásárolt dolgainkat sokszor látjuk viszont az utcán. Rengeteg embert ismerek, aki kifejezetten az egyedi termékeket keresi, köztük magam is érdeklődöm az ilyesmi iránt. Sok sikert, remélem, sikerrel jársz, és szélesíted városunk palettáját!
2013. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!