Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek felnem kéne?

Szerintetek felnem kéne?

Figyelt kérdés
Kis 16eves fiúk az ablakok alatt pialnak és rájuk szóltam ,h takarodjanak meg ilyenek elég csúnyán ,most felek mi van ha este betorik az ablakomat?volt köztük cigány is :/
2013. jún. 7. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony benne van a pakliban elég vastagon.

Én már rég megtanultam nem beleszólni más dolgába, mert nem lehet belőle jól kijönni.

2013. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
lehet.legközelebb ha ilyen van udvariasan próbálj a lelkükre beszélni, esetleg menj le hozzájuk és magyarázd el nekik, milyen káros az amit tesznek.Kétesélyes a dolog,Vagy bezúzzák az ablakod-ne adj isten a fejed-, és elküldenek a pics@ba, vagy "megtérnek".
2013. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Rasszista vagy.
2013. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy jó testi adottságú.

Nálunk is ez volt anno, anyáék is ugyanettől féltek.Többször vissza is jöttek a srácok mígnem kimentem és az egyiket úgy pofán küldtem hogy beesett az árokba.Aztán mondtam nekik hogy ne jöjjenek ide mégegyszer (persze kicsit más szavakkal)azóta se jönnek vissza.

De természetesen ez is benne van a pakliban, pláne ha részegek.Ráadásul ez egy lázadó, erőszakos időszak.Nem azt mondom hogy félj, de készülj rá egy kicsit

2013. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En csaj vagyok ...22eves lány :D de Nem is láttak h h nézzek ki ,csak kiuvoltottem,egyből eltakarodtak ...ez am lépcső ház és mindegyik háztömb ugyanúgy néz ki :/ van redonyom ,úgyis betudjak törni ?
2013. jún. 7. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Én utáltam a földszinten lakni, mindig attól paráztam hogy betörik csak úgy heccből az ablakot, aztán fizethetek egy csomót. De ott inkább az volt a módi, hogy összetagelték az ablakom alatti részt.

Legközelebb ha ilyen történik, akkor ne szólj rájuk, hanem haverkodj össze néhány közteressel/parkolóőrrel/biztonsági őrrel a környéken, és ha helyzet van felhívod, hagy intézzék ők a dolgot.

2013. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nincs is itt ilyen :/ nem tudtam volna szólni nekik...
2013. jún. 7. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Végül visszamentek?
2013. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem :) ha tegnap Nem jöttek vissza ,már Nem fognak ?
2013. jún. 8. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, valszleg már nem fognak :))
2013. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!