Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretnék önkéntes munkát...

Szeretnék önkéntes munkát végezni fehérvárhoz viszonylag közel. Hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy van az árvíz, meg minden. Na. És arra gondoltam hogy elmennék én is segíteni, csak azt nem tudom hogy mikor és hol van pontosan szükség segítségre. Hogyan tudnék jobban tájékozódni az ügyben?
2013. jún. 8. 18:57
 1/1 anonim válasza:

Szerencsére az árvíz már lefolyásban van, a Duna tetőzése a délebbi városoknál tart. De ez nem azt jelenti hogy már nem várják az önkéntes munkákat. Szerintem még a helyreállításokban is lehet majd segédkezni.


Itt találsz egy interaktív térképet, ahol be vannak jelölve, hogy hol milyen segítségre van szükség. Ezt a térképet folyamatosan frissítik:

[link]

2013. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!