Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt egy hívő ember aki...

Van itt egy hívő ember aki meghallgat?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék mondani a jelenlegi munkahelyemen, (pár hónapja vagyok ennél a cégnél mint fordító) de a szívem mélyén érzem, hogy Isten más sorsot szánt nekem, önkéntes szeretnék lenni.

2012. okt. 29. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg nem csupán a te egyéni vágyad és fellángolásod hajt, hanem elhívást kaptál rá, akkor vágj bele. Ha Isten hívott, akkor meg fogja adni a megélhetést is, ha a te elképzelésed csak az egész, lehet, hogy éhenhalsz. :)
2012. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyeden úgy érzed, nem végzel értékes munkát?
2012. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem itt a helyem. érzem.
2012. okt. 29. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már feladd a biztosat a bizonytalanra!
2012. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele. Az utad folyamatosan alakul, lehet hogy egy lehetőség által még jobb utat találsz. Először azért nézd ki magadnak hogy hova szeretnél menni és utána mondj fel, habár lehet hogy azóta már megtörtént
2012. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
felmondtam. jó döntés volt : ) azota lett másik munkám is...
2012. dec. 2. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!