Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Segítség! Az utóbbi 3-4...

Segítség! Az utóbbi 3-4 éjszaka valaki be kopog a házunkba és mire kiérünk nem látunk senkit!?

Figyelt kérdés
Már kezdünk félni, hogy mi lehet ez . Legfőként azért, mert már több ismerőstől halottunk már ilyen történeteket, hogy az éjszaka közepén valaki bekopog és mire ajtót nyitnak nem találnak kint senkit?Halottunk már a nagyon magas fekete ruhában lévő férfi figuráról aki ezeket csinálja. Valaki halott ezekről? És tudnánk valamit csinálni, hogy megszűnjön ez az ijesztő játék amit velünk űznek? Vagy esetleg rajta kapjuk?
2013. jún. 17. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán csak elkezdődött a nyári szünet és unatkoznak a környéketeken a gyerekek...
2013. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

jesszus, merre laktok?

én kifigyelném az ajtóban és a szemébe világítanék zseblámpával

Vagy nem lehet, hogy csak unatkozó részeg fiatalok?

2013. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kötözködő fiatalok.
2013. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bruce_Wayne ***** válasza:
én ajtót se nyitnék az éjszaka közepén.Ha tényleg rendszeres és tetten akarjátok érni akkor egy éjszakát fel kell áldozni és az ajtó előtt várni a kopogtatót.Persze ez rizikós ki tudja hogy reagál az illető tettenérésre,lehet jobb lenne hagyni aztán majd megunja.
2013. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szereljetek fel egy kamerát és levan a gond:)
2013. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kertes házunk van óriási udvarral . A környékbelieket kizárjuk,nem hinnénk,hogy gyerekek szórakoznának . Egyre inkább fura érzésünk van,olyan mintha ember feletti lenne ez az egész.Már volt olyan ,hogy este 10 kor hallottuk és olyan is volt ,hogy hajnali 4 órakor ,de elég erő teljesen !
2013. jún. 17. 12:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szereljetek fel kint mozgás érzékelős lámpát...


lehet hogy a somszéd gyerekek unatkoznak, lehet hogy valami állat az (kutya macska madár, vagy egy nagyobb bogár-főleg akkor ha fehér az ajtó) az is lehet hogy valami faág stb...


németországban egy hölgy ki hivta a rendőrséget mert valaki folyton becsöngetett hozzá, de nem látott senkit az ajtóban és kezdett már megijjedni... a rendőrök kideritették hogy a csengőbe befészkeltek a hangyák és az ő mozgolodásuk miatt kapcsolt be néha a csnegő

2013. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kölykök szórakoznak.

Én biztos ott virrasztanék éjjel egy olyan helyiségben, ahonnan rálátok az ajtóra. Csak ülnék a sötétben és várnék. Hogy megtudjam ki az, mert rohadt kíváncsi lennék rá.

2013. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt hogy feloldasz festéket egy vödörben és ráöntöd a titokzatos alakra. :D
2013. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mozgásérzékelő lámpa + kamera.


Tök olcsó kamerák is vannak már.

2013. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!