Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ebben az évben szept.1-én...

Ebben az évben szept.1-én költözöm be a koliba és egy kicsit félek pl: hogy milyen lesz a társaság sikerül e beilleszkednem meg még egy csomó hasonló kérdésem van ebben a témában, de a legfontosabb az hogy miket vigyek be első hétre magammal?

Figyelt kérdés

#beköltözés #milyen cuccokat vigyek #meg persze olyan kaját ami sokáig eláll
2013. júl. 24. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a többiek is ezen töprengenek. Könnyű lesz ismerkedni nagyon.
2013. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát ha az ilyen könnyű lenne, de az egyik bnőm azt is mondta minnél többet gondolok rá és gondolkozok rajta annál nagyobbat fogok benne csalódni.

Ez igaz

De azért köszi a biztatásokat

2013. júl. 24. 09:38
 3/7 Arimateia válasza:

Középiskolai vagy főiskolai kolesz?


Nekem főiskolai koleszban az első, amit ott kellett vennem, az a lakat volt. Van, ahol konyhai fakkok vannak, oda tutira kell, de adott esetben a benti szekrényre sem árt tenni.

WC papír. Nálunk annak mindig lába kelt a koleszban.:)

Zuhanyzós papucs, anélkül garantált a lábgomba.:)


+ nem koleszbe kell ugyan, de első héten számlát kellett nyitnom, ez kötelező volt, ezt meg lehet előre csinálni

2013. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

középiskolai

az a papiron is rajta volt hogy kel lakat

de azt amúgy is akartam vinni.

Nagyjából amúgy meg van hogy mit viszek, de félek hogy vmit itthon fogok hagyni a nagy siettségben.

2013. júl. 24. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én most voltam 9.-es,két utazótáskával mentem meg egy iskolatáskával,főleg mert csak iskolatáskában nem fért el az összes könyv.Érdekes módon kiköltözésnél ennél is több táska kellett,pedig előtte egy héttel már hoztam haza cuccokat.

Hát kb olyan dolgok kellenek mintha egy táborba mennél.

Nálunk a beilleszkedés könnyen ment,szerintem ez mindenhol így van.Én már első nap jól éreztem magam,volt akinek kellett 1-2 nap,plusz volt egy gyerek aki már a második napon kiköltözött,de azért ez nagyon ritka.

Azt mondjuk nem tudom elképzelni hogy milyen lett volna megismerni az osztályt úgy,hogy nem vagyok kolis és senkit sem ismerek az iskolában,így azért jó volt hogy már úgy mentünk be első nap iskolába hogy hárman-négyen ismerjük egymást,mivel szombaton költöztünk be,nem vasárnap.

Nem tudom melyik koliba mész,de ha nem számítasz sokra akkor nem fogsz csalódni (mondjuk így zuhanyzó állapota és hasonlók),de ha már voltál bent mondjuk megnézni meg ilyenek,akkor tudod hogy mi vár.

2013. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én Nyiregyi suliba fogok menni és még nem láttam a kolit még az iskolát se csak az aulát, azt is csak akkor amikor nyílt nap és beiratkozás volt
2013. júl. 24. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Az ismerkedés könnyen fog menni. Főleg ha nem vagy tipikus "jó gyerek". A középsulis koleszba min. 4-en hozták alkoholt, meg cigit, a fősulin meg alap volt.

Így nem volt nehéz ismerkedni. :)

Arra készülj fel, hogy az időd nagy részét az ottani haverokkal, osztálytársaiddal fogod tölteni, úgyhogy nem érdemes haragban lenni senkivel.

És ne tépjetek a szobában. Hidd el, megérzik, akármennyire is erősködik a társaság "stoner-je".

Onnantól, hogy lebuktatok már nem vicces. :)

2013. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!