Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem sikerül feloldódnom...

Nem sikerül feloldódnom társaságba, nem tudom önmagamat adni. Valami ez ellen? (aki volt már hasonló helyzetbe) (többi lent)

Figyelt kérdés
minden oké velem otthon, de ha társaságba megyek mintha kicserélnének.. magamba fordulok, nem tudok nyitni mások felé, nem tudom elengedni magam.. amúgy imádok hülyülni meg akik közel állnak hozzám tudják hogy lehet velem röhögni de idegenek előtt folyton csak azt figyelem ki hogy néz rám, meg hogy ne csináljak semmi olyat amivel beégek, csomószor át gondolom hogy valamit ki mondjak-e vagy nem.. csak hosszú idő után tudok feloldódni, folyton rágom a szám idegességembe, ha néz valaki olyan szinten zavar hogy eltakarom inkább az arcom.. folyton bajom van magammal. mások mondják hogy szép vagyok de én nem tudom el hinni.. utálok a tükörbe nézni mindig kiszúrok magamon valamit ami nem tetszik.. volt már valaki így? légyszi írjatok ötleteket mert ez már nagyon zavar:/

2013. márc. 20. 15:23
 1/4 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem olyan társaságba járj ahol nem kell feszélyezve vergődnöd. Mondok egy példát: horgászok közé én nem mennék mert nem érdekel és csak kényszeredetten vigyorognák. Olyan témában viszont ami érdekel / tök mindegy hogy mi az /de van véleményem akkor mondom sőt vissza kell fognom magam. Mikor jóízűen cseverésztek már nem fog érdekelni a tükörképed és gondolom a többieket az sem hogy nem egyetemi szinten adod elő a mondanivalódat.
2013. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jelzed fiú avagy lány vagy?Nem mindegy,egy lány legyen visszafogottabb,csendes,inkább ez a természetes.A fiú mondjon véleményt,-még ha szamárság,azt is elnézik neki-beszéljen.És lehetőleg olyanok közé járj ahol elfoganak,s Te is őköt.Mindent gyakorolni kell,a barátkozást is.
2013. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Társaság helyett javaslok egy hordónyi kénsavat. Talán sikerül feloldódni.
2013. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó persze olyan társaságba megyek általába amibe jól érzem magam (pl a legjobb barátaimmal) de nem lehetek folyton olyanokkal.. hát iskolába csak el kell járnom.. ott pedig el kell viselnem ha nem jön be a társaság.
2013. jún. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!