Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a kettővel...

Mit lehet tenni, ha a kettővel fölöttem lakókkal súlyos higiéniai problémák vannak, amik már az én életemet is megkeserítik?

Figyelt kérdés

Egy alkoholista bagázs lakik ott, számlákat nem fizetnek, vizük, villanyuk már nincs, sőt az ablakaik is ki vannak törve. Eleinte csak a muslincáikkal volt gondom, az most megoldódott, jöttek cserébe ágyipoloskák, ez mar nagyon gáz. Kihívom a rovarirtókat, kétszer 15 ezért elvileg kiirtják, de minek, ha visszajönnek fentről?!

A lakás az övék, a srác apukájáé a haszonélvezet, de őt sem érdekli a probléma. Ki lehet rakni valahogy őket, vagy az az egyetlen esélyem, ha kitakarítok náluk én, meg náluk is irtatok? Mielőtt elindulna a cigányozás jelzem, hogy tejszőke a figura.


2013. júl. 29. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a jegyzőnél jelezheted szerintem, mint a csendháborítást, aztán ő vagy tud kezdeni vele valamit, vagy nem. Illetve a következő lakógyűlésen információim szerint (tehát nem vagyok benne biztos) lehet kérvényezni a költözését, ha elég sok lakó egyetért vele.
2013. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En azt javaslom,hogy szolj a kozoskepviselonek vagy hivd ki a rendorség munkatarsit.Mert az nem lehet allaopot,hogy te fizetsz az o trehanysaguk miatt....
2013. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A közös képviselő tud róla, a rendőrségnek meg nem sok köze van ahhoz, hogy valaki mit csinál a saját lakásában...

Csendháborítás meg nem történik.

2013. júl. 30. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok mindent tudsz tenni. Sajnos, ez a társasházak veszélye.
2013. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A többi lakót nem zavarja, csak téged? Kétlem...
2013. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is írtam, hogy csendháborítás történik, csak ahhoz hasonlítottam, hogy mit lehet tenni. A társasházakban pedig pont az kéne, hogy jó legyen, hogy össze lehet fogni. Az már nem a társasház hibája, hogy nem vagyunk képesek erre, amíg nem történik nagy baj.
2013. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!