Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül maradtam egy súlyos...

Egyedül maradtam egy súlyos autóbaleset után. Mit tegyek, van visszaút?

Figyelt kérdés

1 eve balesetem volt,sulyosan megserult tobb belso szervem. Ketszer mutottek, mostanaig tartott a rehabilitacio, 3 honapot voltam korhazban. Mielott tortent a baleset hagytuk ott a baratnommel akivel mar 5 eve egyutt vagyok az alberletunket, a munkankat hogy Budapestre koltozzunk. O talalt is gyorsan munkat, en meg kerestem de kivettunk egy alberletet 1 evre. Utana jott a baleset. Azota a baratnom kenytelen eltartani, hurcolni az orvosokhoz, stb. Ma azt mondta hogy nem bir tovabb igy elni rendes eletet szeretne es koltozzek el. Gyermekotthonban nottem fel, nincs hova mennem, a barataim sem tudnak szallast adni. A korhazban biztos segitenek majd, de osszeomlottam. Az egesz eletem. Sokszor gondolom hogy barcsak meghaltam volna. Masokra utalva kell elnem amikor elotte vezeto pozicioban elismert ember voltam. A teljes gyogyulas meg 1 ev is lehet, dolgozni nem tudok. A baratnom komolyan gondolja, nemreg jutott tudomasomra hogy osszejott valakivel de inkabb nem vontam feleloasegre mert megertem. Sajnos a baleset miatt szexualisan is csak oralisan ill kezzel tudom kielegiteni aminel persze tobbre vagyik.


Szerintetek van visszaut, egyszer meg lehetek normalis ember? Mit tennetek a helyemben,hogyan szednetek ossze magatokat?


2013. máj. 26. 22:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%

mindig van visszaút.

Most azt tudod tenni h meggyógyulsz teljesen utána pedig tiszja lappal kezded előröl.

2013. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
80%

Még szép hogy lehet csak nem emelet a nő mellet. Egy év múlva rendbe jössz vissza küzdöd magad a régi helyedre és szembe köpheted ez a kis... na mind1. Sajnos ilyenkor derül ki hogy ki is az a társ. Fel a fejjel fel ne add SOHA!

23/F

2013. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először a gyógyulásra koncentrálj.

Aztán majd frissen elkezdhetsz mindent.


Sok sikert hozzá :)

2013. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez szíven ütött.

Ilyenkor jut eszembe a Hajdú Peti műsorában a Mosolyka névre hallgató lány.

Nem szabad feladni sosem.

Képzeld van egy barátom aki munkahelyi balesetet szenvedett, leszakadt az egyik lába és keze, a kezét visszatudták varrni a lába kihűlt.

Fél koponyája szó szerint nincs.

Apja nincs, édesanyja a idén hunyt el, a nővére pedig süket néma így neki is van elég baja, sőt már gyerekei.

A barátom 32 évesen egy szociális otthonban él és élni is fog míg el nem viszi a betegség.

Neked még van visszaút, ő már sosem épül fel, nem lesz családja.

Adjon neked ez egy kis erőt és ne add fel! !!!!

2013. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

be haragudj, de a barátnőd viselkedése nem tetszik, nagyon kulturáltan mondom ezt, mert nagyon nem tetszik

kérlek tényleg a gyógyulásra koncentrálj,

sajnálom, mert el tudom képzelni, mit érzel, iszonyú lehet

lesz visszaút, csak gyógyulj meg, nem fogsz egyedül maradni hidd el!! N

2013. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
semmi sem lesz már ugyanolyan szart sem ér az élet
2013. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Kitartás!! Hány éves vagy?
2013. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok jo szot. Ossze probalom szedni magam csak rossz egyedul lenni a bajban. Nem jo dolog a tehetetlenseg. Kicsit haragszom ra, elotte egy bizsuboltban volt elado, en hulye meg betoltam az egyik partner multihoz ahol erettsegivel hr-es lett. Na mindegy nem banom ha neki jo.

Amugy 28 vagyok. A cuccaimat osszerakta, holnapra el kell tunnom mire hazaer a munkabol. Egy baratom befogad 2 ejszakara de hosszu tavon nemvarhatom el hogy egy idegen apoljon,gondoskodjon rolam.

Ezek utan mar nem fogok tudni nokben bizni

2013. máj. 26. 23:02
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

"vezeto pozicioban elismert ember voltam"

akkor mi az akadálya,hogy kivegyél egy albérletet mondjuk?

havi 4-5 kilós fizuból csak maradt pár miller,mert annyit elb@szni is nehéz.

2013. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Első és legfontosabb: a fagyos, jéghideg tél után jön a meleg tavasz, a rügyfakadás, a madárcsiripelés ... amikor süvít a jeges szél, kopaszok a fák, korán sötétedik, akkor senki nem hiszi, hogy lesz ebből még valaha meleg napsütés, illatos orgonabokor ... aztán mégis :)


Természetes, hogy az ember olykor padlóra kerül, ha nem szakítana veled a barátnőd, ez akkor is előfordulhatott volna, hiszen kemény küzdelem áll mögötted, erős vagy, hogy eddig is kitartottál! Most már föl ne add :)

Az, hogy a barátnőd más párt választott, az előfordulhatott volna bármikor, de az, hogy a bajban ajtót mutat, az azért csúnya dolog :(

Ez a "vezető pozícióban elismert ember" dolog elég csalóka tud lenni, próbáld a kényszerpihenő jó oldalát nézni, gondold át az életedet, állíts fel új stratégiát, építsd fel magad újra, egy év gyorsan elrepül, tanulj addig is valami újat, olvass sok lélekmelengető könyvet, az igaz barátaid melletted maradnak, ha nincsenek, azt is érdemes átgondolni, hogy miért lehet.

Én ismertem egy felsővezetőt, akinek nagyon súlyos autóbalesete volt 10 éve, meghalt, visszahozták, hosszú rehab ... ő ott hagyta a multinacionális céget, ahol addig dolgozott, új hivatást tanult, idővel megtalálta az igazi társát is, már 2 éves a gyermekük :)

A boldogság nem egy pillanat műve volt, de ha erről mesél, mindig elmondja, korábban ezer jele volt annak, hogy nem a "saját" életét éli, nem a jó úton jár, mégsem váltott, majd jött a baleset, végül belátta, jobb, ha nem hazudozik önmagának, fájdalmas volt a szembenézés, de így utólag megérte, mert és tudott váltani, most már nagyon boldog.

Szerintem most is "normális" ember vagy, olvass sokat, gondolkodj, elmélkedj, keress "válaszokat" az élet nagy dolgaira, ezekre egyedül több esélyed van, nem tereli el semmi a figyelmedet. Lehet megvilágosodsz és valami egészen különleges dolog lép be az életedbe.

Állj készen a változásra, állj készen egy szebb és jobb életre :)

Ugye ismerős: "Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál!"

2013. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!