Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért vannak olyan zsémbes...

Miért vannak olyan zsémbes öregek, akik nem nézik jó szemmel, ha a fiatalok összejönnek?

Figyelt kérdés

Átmentünk haveromékhoz pénteken a kertben iszogatni, beszélgetni.

Ment bent a zene, de nem hangosan, nem vagyunk mi állatok, annyi zene ment, hogy mellette lehessen beszélgetni.

Erre kiordít a házból a szomszéd nő, hogy "hangos!"

Ekkor egyből lekapcsoltuk.

De az a felháborító, hogy utána meg Ő kinyitotta az ablakot, és a tv-t nézte 8x olyan hangosan, mint ahogy mi hallgattuk volna a zenét...-.-'


Most ez mire volt jó?

Miért kell ilyeneknek beszólni?

Nem zajongtunk, beszélgettünk csöndesen, még csak nem is nevetgéltünk fel hangosan... Erre Ő meg felnyomja a tvt maxra...



2013. júl. 29. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az öregasszony szimplán csak lökött volt, aki alig várta hogy kötekedni tudjon bárkivel. Ti veletek nem tudott mert lehalkítottátok a zenét, sőt még az ő tévé bömbölésére sem reagáltatok..Így elrontottátok a napját, hogy egy igazit tomboljon..

Vannak ilyen emberek, rájuk kell hagyni..


Másrészről viszont. Bár én olyan öreg nem vagyok (59 éves) de volt hogy már nem bírtam idegekkel és átkopogtam, átkiabáltam a szomszédnak.

Pl: amikor olyan hangerővel szólt a rap vagy ahogy én nevezem a "bum-bum" zene, hogy a saját lakásomban éreztem a talpam alatt a zene rezgését, és ez így ment 4-6 órán keresztül...vagy amikor arra ébredek hajnali 3 órakor hogy a szomszéd fiatal lány ordibálva beszél a párjával (ráadásul én nagyot hallok, szóval ha én simán hallottan a veszekedésüket, akkor nem beszéltek halkan) persze hogy én is odaszóltam hogy lehet halkabban is...

De egy kellemes jó zenénél engem nem zavar ha hangosan zenélnek a fiatalok..

2013. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj istenem én egyszer ültem a buszon és a mögöttem ülő 70 éves mama azt ecsetelte az kis kb. 10 éves unokájának hogy látod azt a két szerelmespárt akik csókolóznak? Nagyon udnorító dolog nyílvánosan csókolózni...
2013. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez így van és kész :) 30 év múlva meg te fogod fikázni a kiscsótányokat, ahogy most titeket fikáz a vénasszony.
2013. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak idősek, akik szinte minden lehetőséget megragadnak, hogy valakibe beleköthessenek (ennyire szegényes lenne a szociális életük?). Kedvencem az a jelenet volt a buszon, amikor egy másik idős hölgybe kötött egy ilyen bele, mert az a táskáját lerakta egy székre, és így nem tudott odaülni - nem mellesleg egész busz tele volt üres helyekkel, de neki persze, hogy az kellett!:D
2013. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Lefogadom, hogy mint kortársaid többsége, már halláskárosult vagy, így aztán nem tudod megmondani, mi a hangos, és mi nem...
2013. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húzzátok ki az antennáját mint Amelie :P
2013. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmi nekünk is volt.

Grilleztünk az udvaron, amolyan nyárzáró partit tartottunk, de nem voltunk még 10-en sem, csak egy szűk baráti kör.

Ugye nálunk is zene, de abba is rádió szólt, csak hogy legyen valami alapzaj. A grill meg ugye füsttel jár.

Második szomszéd mama átjön, hogy zavarja a füst, Elmagyaráztuk neki, hogy mi a helyzet, azért nem fogunk éhenhalni, mert őt zavarja a füst.

Jó, elment, fél óra múlva jön vissza, zavarja a zene, meg hogy nevetünk stb, és ha nem hagyjuk abba, kihívja a rendőrséget.

Pechje volt, egyik barátom rendőr, egyből munka után jött hozzánk, nála volt ugye az az igazolvány, felmutatta a mamának, aztán szépen mondta neki, hogy ha ki is hívja a rendőröket, nem fog történni semmi, mert a kollégájának nem fognak szólni. Elment szépen haza.

De a második szomszéd volt ez, nem is a közvetlen szomszéd, pedig mind a két oldalon laknak mellettünk, őket nem zavarta, és nem tizenévesek voltunk, hanem a legfiatalabb is 23-24 akkor, tehát nem ész nélkül.

Azóta sem köszön, megharagudott, de nem érdekel.

Átmentem másnap a szomszédba, kérdeztem hallotta-e, hogy kint voltunk egész éjjel(4 óra körül hagytuk abba), azt mondta a zenét abszolút nem hallották, a grillnek meg ugye van szaga, de szeretik is, meg ő is mondta hogy nem lehet vele mit csinálni.

2013. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én láttam a pécsi buszon egy öreg nőt aki azt mondta egy fiatal lányak,hogy 'Add át a helyed!' Na én ezen nagyon kiakadtam,mert a nő mögött volt még 10-15 hely...
2013. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!