Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ettől okkal érzem kevesebbnek...

Ettől okkal érzem kevesebbnek magam? (lent) 18/F

Figyelt kérdés

Nekem kisebbségi komplexusom van attól, hogy nem családi házban, hanem egy lakásban élek. Tudom, hogy sokan laknak lakásban, meg a környezetem miatt jött elő ez.

Arra lennék kíváncsi, hogy Ti családi házban élő fiatalok lenézitek e akár egy kicsit is a lakásosokat?



2013. aug. 2. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, miért nézném le? Nincs rá semmi okom.
2013. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis... Én családi házban nőttem fel de a barátaim fele lakásban lakik, a barátom is lakásban nőtt fel és ez eddig eszembe se jutott, hogy emiatt le kéne néznem őket. Már bocs, de ez hülyeség! Amúgy vannak szép drága lakások és putri házak, szóval ennek tényleg nincs értelme. A panelban lakókra se nézek máshogy, mint a családi házban élőkre. Amúgy is többen élnek lakásban, mint házban. Én is lakásban élek most és semmilyen kisebbségi komplexusom nincs emiatt, mert egyszerűen semmi értelme nem lenne :D L23
2013. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor füvet kell nyírnom, kimondottan irigylem őket!!!
2013. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg,hogy miben laksz,hanem hogy milyen ember vagy ;) az hogy lakásban élsz vagy házban teljesen mindegy attól te még ugyan az az ember vagy :)
2013. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de

1. volt hogy valaki jött hozzám az osztálytársaim közül és mondta hogy milyen szar lehet lakásban élni

2. mondjuk hogy a ház és a lakás is átlagos minőségű, nem lepukkant

3. 23/N többnyire ilyen korban mindeni lakásban él, mert ugye elköltöztök otthonról, de még nem rögtön házba mentek.

2013. aug. 2. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
23/L vagyok. Igen igazad van de családi házban nőttem fel, eléggé jómódú családban. Az osztályomban is inkább a "gazdagabbak" közé tartoztam, mármint nem én hanem a szüleim. A legjobb barátaim is mind panelban laktak. Soha nem gondoltam magam emiatt többnek, senki nem tehet arról, hogy hova születik. Azt, hogy de rossz lehet lakásban élni, nem rosszindulatból mondták neked, szerintem nem is gondolt rá, hogy ez bántó is lehet. Aki úgy nőtt fel, hogy kertjük volt, kutyájuk, macskájuk, nyilván rosszabbnak tartja a lakásban élést DE! nem lenézi!!!!!!! De tényleg, minimális szinten SE néztem le emiatt senkit. A barátom is panelban élt világ életében, azóta már megkérte a kezem és 6 éve együtt vagyunk. A szülei azóta is panelban, a szüleim házban élnek. Hidd el, emiatt aztán tényleg nem kell kevesebbnek érezned magad!!!
2013. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, értem én hogy ebben a korban mindenki marha menő akar lenni, meg burzsujank tűnni, de ne törődj vele.

ha valaki lefikáz a kégli miatt, akkor az nem igaz barátod. anno gimis koromban én is csórónak számítottam, de mégis szívesen eljött hozzám még a leggazdagabb csaj is, mert nálunk csend és nyugi volt, náluk meg ott nyüzsgött az egész család.

2013. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

volt már olyan hogy tényleg megszóltak ez miatt vagy csak te gondolod hogy lenéznek?


azért mert valaki azt mondja de szar lehet lakásban lakni nem hiszem hogy bántani akar csak neki ez furcsa én se tudnám elképzelni az életem lakásban

2013. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem.
2013. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le, mert lakásban és házban is éltem. Viszont a házban sokkal jobban éreztem magamat. De van aki a lakásra szavaz mert nem kell füvet vágni havat lapátolni.Mindnek megvan előnye és hátránya is.
2013. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!