Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember az, aki mindenkiv...

Milyen ember az, aki mindenkivel bunkózik, kivéve a barátaival? Most ettől boldog?

Figyelt kérdés

Az egyik csaj osztálytársam ilyen.

Régen nem beszéltem vele 3 évig, mert akkor is flegmázott, meg minden. Meg volt a barátnőivel, és hozzá se lehetett szolni, mert adta a "kit érdekelsz" stílusát.

Aztán összeveszett pár barátnőjével, és akkor elkezdett azokkal barátkozni, akikkel én voltam.

Aztán össze "barátkozott" velem, majd akkor tök rendes lett, figyelmes, meg lehetett kérni dolgokra.

Majd egyszer valamin besértődött, fogalmam sincs min, ha jelentős sértődés lett volna emlékeznék rá, de nem tudom, biztos valami kis semmiség.

Na utána hozzá se leherett megint szólni.

Bármit kérdeztem, rám nézett, forgatta a szemét, majd elfordította a fejét. Volt, hogy nekem szóltak, hogy szóljak neki, és ott már 5 ször mondtam a nevét, erre rám se hederített.

Nekem még régen mondta is, mikor kérdeztem, hogy eddig miért nem figyeltél rám, ha kérdeztem valamit, és mondta, hogy "ja, én úgy vagyok vele, hogy legyen 1-2 barát, a többieket meg leszarom..."


Most már vége a sulinak, meg volt az érettségi nem érdekel, többé nem találkozok vele, csak érdekel, hogy mire jó ez.

Hogy aki a barátai körébe tartzik, azzal jófej, kedves, azokta figyel, akik meg nem, azok hozzá se szóljanak...


Mire jó ez? Ő most ettől boldog?



2013. máj. 31. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Valószínűleg csak lázadós kispi­csa. Talán majd kinövi, vagy ha nem, úgyis visszakapja az élettől.
2013. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!