Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is féltetek ettől középisko...

Ti is féltetek ettől középiskola elött?

Figyelt kérdés

Attol félek hogy nem talállok majd barátokat , ugyanis elég különc vagyok ( kék hajam van és kicsi vagyok 150cm meg ilyenek) És bár még csak most megyek 8.-ba , de már olyan jól össze szoktunk mindenkivel az osztályba és attol félek majd h senki sem akar majd velem barátkozni. Ti is féltetek ettöl középiskola elött? mit csináljak hogy ne féljek az ilyenektől, azaz mit mondjak majd? Lécci segítsetek !

14/L


2013. júl. 11. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az új osztályodban jó sokan hasonló kételyekkel érkeznek. Nem leszel egyedül, és biztos fogsz barátokat találni.
2013. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Az majd az osztálytól is függ majd, hogy mennyire lesznek olyanok, hogy könnyen összekovácsolódtok, de rajtad is, hogy Te mennyire tudsz majd beilleszkedni. Tapasztalatból van olyan tanácsom, hogy az elején természetesebb kinézetet díjazzák ilyenkor, beilleszkedésnél, gondolok pl. a hajadra...

Nekem szar osztályom volt középsuliba, senki nem számíthatott senkire, 2-3 fős baráti társaságok alakultak ki, akik a többi csoportba nem tudtak volna beilleszkedni. De az "extrémebb" kinézetűbbeket, pl. lila, feltupírozott hajú csajt, vagy olyat, aki halálra sminkelte magát, sosem fogadták be maguk közé (igazából egyik sem), de lehet ez csak az én sz.r osztályom.. Ők ki voltak rekesztve mindig..

Szóval jónatács: csak természetesen.

2013. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
en most megyek 9.be. en feltem eloszor de mikor lattam a jovobeli osztalytarsaimat a beiratkozason megnyugodtam mert ram mosolyogtak meg minden :)
2013. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hordok sminket. Igazság szerint csak azért parázok mert későn érö vagyok és hát deszka is. Pont ezek miatt vannak ezek a furcsaságok , -kék haj , olyan szegecses meg ilyesmi ruházat, zenébe :ac/dc ; metallica stb...(mondjuk azokat alap szeretm) stb...
2013. júl. 11. 01:22
 5/13 anonim válasza:
57%
Próbálj meg nem tiszta fekete cuccba öltözni! Az sötétté teszi a viselőjét is... Vagyis én így vettem észre... Mondjuk nem tudom, hogy ilyen mindenféle fekete, bandapólókat viselsz e, de jobb, ha belecsempészel a ruhatáradba némi színt is! (Nem ilyen csicsás, rikító színekre gondolok), de szerintem így máshogy viszonyulnak hozzád az emberek! Komolyan, tényleg ez a tapasztalatom!
2013. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , van olyan ruhám ami nem fekete de azis sötétebb árnylatu, de akor majd veszek pár szinesebb ruhát.
2013. júl. 11. 01:45
 7/13 anonim válasza:

Szia :)

Én is ettől tartottam de mégis találtam barátokat :)

Nálunk is volt 9.-be egy kék hajú lány és nem hogy utálták hanem imádták azért mert sugárzott belőle a boldogság és csak önmagát adta :) Légy önmagad és nem érhet rossz :) Sok sikert így előre is. 19/L

2013. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne hallgass az 5ösre. Add önmagad, ne húzz fel olyan ruhát, amiben amúgy nem éreznéd jól magad. Hordd azt, ami neked tetszik.


A kék haj meg nekem nagyon szimpatikus, én biztos barátkoznék veled ezek alapján :)

2013. júl. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az,hogy kék a hajad az menőbbé tesz.

Nekem az tetszik ha egy lánynak színes,áá az isten.!:D

2013. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hú, hát hogyne, én konkrétan rettegtem tőle, hogy ki fognak közösíteni, mert hát finoman szólva is fura vagyok, az előző osztályomban rettenetesen utáltak. Se külsőre se személyiségre nem vagyok egy könnyű eset, már az osztálytalálkozón volt, aki frászt kapott a szövegeimtől (nagyon hosszan nagyon sok idegen szót használva szoktam beszélni, szinte észre sem veszem magamat), és nagyon féltem, hogy itt se fognak szeretni, de ha szimpatikusnak nem is tűntem, az egyik lány megjegyzett magának, és mellém ült az első napon, azóta már nem is tudom hogyan, de egy jó nagy baráti társaságunk van, és végre vannak olyan fura haverjaim, akik között nem különcnek érzem magam, hanem egynek egy csoportból. Ez a jó a gimiben, sokféle hasonló gyerek összeverődik. :)
2013. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!