Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a mutogatós...

Mit lehet tenni a mutogatós szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Régi szomszédunk (kertes házban) az utolsó két évben teljesen megváltozott, átment mutogatós bácsiba. Ha teheti lehúzza a nadrágját, a kerítéshez áll, vagy olyan helyre ahol éppen szem előtt van, ha kimegyünk a kertbe. Ráadásul még durván be is szólogat. Mint a tegnapi nap kiderítettem, ezt nem csak velünk, hanem a vele telekhatáros másik két szomszédunk nőtagjaival is megteszi. Mindegy neki, hogy öreg vagy fiatal, tegnap reggel hárman álltunk nők a teraszon, úgy mutogatta magát.Sajnos kislányok és idősek is vannak a környezetünkben, kezd ijesztővé válni. A rendőrségen azt mondták bíróságon pereljük be, mert nem rájuk tartozik. Mi lenne a legjobb megoldás, hogy ne zaklathasson tovább bennünket?
2013. aug. 6. 06:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ja egy jó kis tökön rúgás segít rajta. Akkor majd rájön, hogy ne mutogassa kislányoknak, mert könnyen megsérül.
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ezt csinálta a szomszédunk. Szóltam a barátomnak, Ő ide adta a paintball puskáját, és mikor mutogatta magát 2 bele lőttem. Akkor visítva szaladt el, azóta nem mutogatja magát. :D

20/L

2013. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi a jó ötleteket, a pasi sajnos nagyon óvatos, ha közelebb lépek, abban a pillanatban elbújik. A kertje tele van melléképületekkel és azonnal belép valamelyik takarásába. Az udvarának ez a része baromfi udvar és jól tud bujkálni az ólak között. A többi szomszéddal is ez a helyzet, vagy egy fa mögé vagy a ház sarkához belép, hogy azonnal takarásba lehessen.
2013. aug. 8. 06:31
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudom, mit éreztek, nekem is volt ilyen szomszédom. Először meglepődtem, szó szerint köpni-nyelni nem tudtam, majd szinte én szégyelltem magam. Szóltam a férjemnek, ő rászólt, hatás semmi, én hazudok. Szóltam a fiamnak, ő is rászólt - anyád hazudik. Következő alkalommal, hogy rossz a prosztatája és csak vizelt, és a saját kertjében ott pisil, ahol akar...Csak hát van egy lányom is, és barátnők meg nyár, meleg, medence, stb. végül nádszövetet tettünk fel. Amikor az kezdett korhadni, akkor a régit fent hagyva tettük fel a következő réteget.


Az asszony itt sem hitte el a dolgokat... Gondoltam a forró vízre is, mint megoldásra, mivel leforrázott farokkal mint mond a sebészeten...de feladtuk, mert nem biztos, hogy jól tudnánk kijönni belőle. Maradt a nádszövet. Télen, nyáron.

2013. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tessék lefényképezni és feljelentést tenni, mert bűncselekmény amit csinál.
2013. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nálunk a kerítés befedése nem igazán oldaná meg a problémát, a mi teraszunk kb. 70 cm-rel magasabban van a talajszintnél, egy 150 cm-es kerítés felett át lehet látni. Nem beszélve a melléképületeiről.A szénapadlás ajtaja felénk néz,a tetőbe, ami szintén felénk néz be van építve két nagyméretű üveglap, elméletileg a galambjai miatt.Viszont érdekes dolog történt.Beszéltem a feleségével, aki odahívta és mindent bevallott, nem tagadott le semmit. Bár nem mondták, az az érzésem, hogy valamilyen komoly betegsége lehet, amiről nem akarják, hogy kiderüljön. Megígérték, hogy nem fog többé előfordulni, remélem be tudják tartatni vele.Hát itt tartunk most.
2013. aug. 9. 21:56
 27/27 anonim ***** válasza:
Fogj egy követ és dobd tökön! Meggondolja hogy még egyszer csinálja-e.
2013. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!