Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » SŰRGŐS! Mit tegyek az öreg...

SŰRGŐS! Mit tegyek az öreg szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
A történetem a következő: én (15) sétáltam az utcán délben mikor jött velem szembe az egyik szomszédom (60 körüli és folyton kukázik), leszólított, hogy hogy vannak anyuèk, de egy kis idő után elkezdte mondani, hogy tegnap megakart hívni egy üdítőre egy kocsmába csak későn jutott az eszébe és a söröző előtt azt hitte engem lát a barátommal, de örül hogy nem vesztette el szíve hölgyét és hogy milyen nőies lettem meg milyen szép vagyok. Majd mikor elköszönt tàvolabbról még utánam szólt hogy az üdcsire a meghívás még áll. mikor haza értem egyből elmeséltem anyunak aki eléggé kiakadt, amit teljesen megértek. Mellesleg nem ez volt az első ilyesmi alkalom. Le akarom koptatni, de rengetegszer hallottam hogy veszekszik a feleségével és nem akarom hogy valami bajom essen. Elkerülni nem tudom, egy lépcsőházban lakok vele. Valamilyen tanács, ötlet vagy tapasztalat, hogy mit csináljak?

2013. aug. 7. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
apukád nincsen? nálunk amikor a környékbeli öreg bácsik így beszólogattak, ő mindig elintézte.
2013. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szóba állni vele.
2013. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Dolgozik..nem tudom mikor jön haza, de le kellene vinnem a kutyámat, viszont nem szeretnék vele összefutni..
2013. aug. 7. 13:35
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennyire parázni? Nem támadott meg, csak szóba állt veled. Egyszerűen mondd meg neki, a szüleid nem engedik meg, hogy utcán leállj beszélgetni másokkal. A kocsmázáshoz meg még fiatal vagy. Ennyi.
2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek nézed elmész mellette, vagy fenyegessétek meg hogy feljelentitek.
2013. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
vidd a kutyát bátran. ha jön, köszönj neki, hogy ne kössön beléd, és gyorsan otthagyod. ha hozzád ér, vagy vissza akar tartani, kiabálj, hogy zaklat, jó hangosan, hogy kijöjjenek a szomszédok
2013. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem ez volt az első alkalom hogy bepróbálkozott és elég beteg a faszi ezért félek..mellesleg a szüleim nem tiltottak el..nem tudom ezt hol olvastad..és igen, parázok, a lakótelepen nem egyszer kétszer volt erőszakra, megerőszakolásra példa..
2013. aug. 7. 13:47
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 7. 13:47
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Mit kell félni? ÖREG, tehát gyenge, megütöd, kész. Én sem vagyok egy izompacsirta, de ha szórakoztak velem, az valamilyen szinten a tettlegességig fajult, igaz, csak egy esetben, mert szerencsére több ilyen nem történt velem.:D Viszont én az ilyen öregeknek mindig visszaszólok és elküldöm a francba őket. Úgyis rokkant, már nem 20 éves, nem tud elkapni. Ha meg máshogy nem megy, szólsz apukádnak, de ha ő se csinál semmit, akkor szólsz valamilyen más, erős férfiismerősnek, aki lehetőleg jó hamar dühbe gurul.
2013. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Azert zaklat, mert leállsz vele beszélgetni, ezt biztató jelnek veszi. Legközelebb menj el mellette, vagy tettesd magad süketnek és ne állj meg, ha dumálni kezd, vagy ha már mindenáron udvariaskodni akarsz egy perverzzel, akkor annyit vess oda neki, hogy "ne haragudjon, sietek". Előbb meg fog erőszakolni, ha "hitegeted" mint ha következetesen lerázod. Mutasd ki, hogy nem érdekel téged, mint férfi.
2013. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!