Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » SŰRGŐS! Mit tegyek az öreg...

SŰRGŐS! Mit tegyek az öreg szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
A történetem a következő: én (15) sétáltam az utcán délben mikor jött velem szembe az egyik szomszédom (60 körüli és folyton kukázik), leszólított, hogy hogy vannak anyuèk, de egy kis idő után elkezdte mondani, hogy tegnap megakart hívni egy üdítőre egy kocsmába csak későn jutott az eszébe és a söröző előtt azt hitte engem lát a barátommal, de örül hogy nem vesztette el szíve hölgyét és hogy milyen nőies lettem meg milyen szép vagyok. Majd mikor elköszönt tàvolabbról még utánam szólt hogy az üdcsire a meghívás még áll. mikor haza értem egyből elmeséltem anyunak aki eléggé kiakadt, amit teljesen megértek. Mellesleg nem ez volt az első ilyesmi alkalom. Le akarom koptatni, de rengetegszer hallottam hogy veszekszik a feleségével és nem akarom hogy valami bajom essen. Elkerülni nem tudom, egy lépcsőházban lakok vele. Valamilyen tanács, ötlet vagy tapasztalat, hogy mit csináljak?

2013. aug. 7. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:47

Úgy látom, olvasási és szövegértési gondjaid vannak. Nem azt írtam, "a szüleid tiltottak", hanem azt, mondd neki azt, hogy" a szüleid tiltották a beszélgetést.

Nem is értem, hogy lehet egy 15 éves lány ilyen anyámasszony katonája?

2013. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

Kedves utolsó válaszoló, ne haragudj, nem vagyok hozzászokva, hogy hazugságokkal oldjam meg a problémáimat és csak azért, mert undorodok a faszitól és ez egyben félelmet is vált ki belőlem, nem értem miért kell egyből véleményt mondani..esetleg ismersz? Tanácsot kértem, nem kritikát vagy véleményt.

2013. aug. 7. 16:03
 13/19 anonim ***** válasza:
Mikor mondjuk látod a távolból kutyasétáltatás vagy séta közben tetta füledhez a telefont és színleld azt,hogy telefonálsz.
2013. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

No, ha ilyen ügyesen vissza tudsz vágni valakinek, akkor nehogy már gond legyen leállítani egy kellemetlenkedő alakot!


Nem kell hazudnod, mond neki, hogy bocs, nem érsz rá, dolgod van. És mész tovább.

2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan öreg hogy ütésből feküdjön. Én papám is most lesz 62 és a nyáron olyan verekedést levágott mikor a kutyáját piszkálta egy csávó késsel hogy annak betört az orra és mentőt kellett hívni. Papámnak semmi baja nem lett. Szóval szerintem inkább próbáld meg elkerülni, vagy lekezelni. Talán vehetnél gázsprét. De mindenféleképp mond meg a szüleidnek hogy félsz tőle.
2013. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Ha bármikor megerőszakol vagy megfenyeget, JELENTSD FEL!
2013. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Az megfenyegetésnél megoldás, de mikor már megerőszakolta akkor már nem. Inkább meg kéne előzni valahogy.
2013. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 13. 18:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felejtsd el az udvariasságot és apukádnak szólj,hogy zaklat a szomszéd.Ezek csak verbális bepróbálkozások és akkor megy tovább,ha érzi,hogy sebezhető vagy és az vagy.Akkor esik bajod,ha gyengének érez.
2013. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!