Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezek sose fogják felfogni,...

Ezek sose fogják felfogni, hogy zavarnak másokat, az utcán ordibálás, . éás nyitott ablakos zene bömböltetés mellett?

Figyelt kérdés

Éjszaka 11-hajnali-1 kor?

A szomszédomban van egy fiatal srác, olyan 19-20 közötti.

És idén 4 x hívta ki valaki rájuk a rendőröket, mert 1 kis ikerházban bömböltetik a zenét vagy 10 en, és mivel sokan vannak, kicsi a hely, az utcára űlnek ki orditozni, tapsolni, énekelni, az ablakot kinyítják, hogy kint hallják a zenét.

És az ember csukott ablakkal hallja őket 20 méterrel arrébb is.(annyira vannak tőlem)

és idén már kijöttek párszor a rendőrök, 12-1 körül, és akkor lehalkítják a zenét, és bemennek.

De minden hónapban min 1x kell nekik ezt csinálni.

Engem nem zavarnak, mert le tudom sz*rni őket, de másokat ezek szerint igen, hogy rendőrséget hívnak rájuk.

Mikor fogják már fel végre, hogy nem ők vannak egyedül a világon?

Vagy miért nem mennek diszkóba üvöltözni?



2013. aug. 10. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
500 m3 -es motor? :D na egy akkorától szerintem még a medve is felébredne a téli álmából :D
2013. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valamokka: Legyen, akkor mint törvénytisztelő állampolgár, kihívom a rendőrséget a hifi rongáló kigyúrt állatra. :)
2013. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan hívnád ki, és fog is érte büntetést kapni, hiszen nem tehet kárt senki a másik cuccaiban. Akármennyire is elege van a hangos zenéből.

Mert ez ugyebár önbíráskodás, amit a törvény tilt.

De ő meg ugyanilyen jogosan hívja rátok a rendőröket (akár többször is), ha annak ellenére nem tudtok kultúráltan viselkedni, hogy mondjuk előtte már 2-3-szor becsöngetett és normálisan megkért, hogy halkuljatok le egy kicsit.

2013. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!