Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most meg mit csináljunk?

Most meg mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy van 3 unokatesóm(Krisztina,Barnabás,Judit)és kettővel(Krisztina,Barnabás) egy lakóparkban van egy közös albérletünk.És Judit is itt lakik a lakóparkban,de ő sokkal idősebb nálunk(28) és neki már van egy 6 éves kislánya.Oké,ezzel így nincsen semmi baj,eddig normális minden.Csakhogy a házban van egy nő aki zaklatja az unokatesómat meg a lányát(férje Ukrajnában dolgozik 2 hónaponta jön haza).Múltkor is meghívott minket ebédre és a nő ott dörömbölt az ajótjukon,hogy az unokatesóm adja oda neki a gyereket.Meg márciusban a vitte a kislányt orvoshoz és lefelé menet le akarta lökni őket a lépcsőn.Múltkor meg áthívtam a kislányt hozzánk-,mert találtam gyöngyöket meg játékokat meg akartam mutatni neki-és vissza kellett kísérnek(az anyukája meg is hagyta),mert a nő lehet,hogy figyeli őket és miközben megy le a lépcsőn el is viheti.Eléggé félünk,mert egyszer tényleg lelökheti a lépcsőn őt(vagy őket) meg bármi.Nagyon elegünk van már!Szóljunk a rendőrségnek?

Válaszaizokat köszönik,az unokatestvéreim és én



2013. aug. 27. 11:22
 1/8 anonim válasza:
Én a helyetekben első körben lemennék a nőhöz és megkerdezném, hogy mégis mit akar? Mi a célja ezzel és finoman közölném vele, hogy ha ezt nem fejezi be akkor majd legközelebb a rendőrséggel mentek és beszélitek meg a dolgot. Egyébként nem árt, ha ilyenekről (dörömbölés...stb gyűjtötök bizonyítékot: telefonnal hangfelvétel ilyesmi..azért is hasznos lehet, hogy ha mondjuk megfenyeget benneteket, legalább lesz rá bizonyíték.)
2013. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha,köszönöm.Mi már próbáltunk vele értelmes ember módjára beszélni,de amikor becsöngettünk kinézett,bevágta asz ajtót,és az ajtó túlfeléről elkezdett alpári módon kiüvöltözni nekünk
2013. aug. 27. 11:29
 3/8 anonim válasza:
Ha pl. mar megfenyegetett benneteket akkor a rendorseg tanacsat mindenkepp kerjetek ki. Vagy ha zaklat benneteket akar fel is lehet jelenteni.
2013. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ha valakiknek még van erről véleménye/tanácsa nyugodtan írja meg.
2013. aug. 27. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne bújkáljatok már előle!Le kell fújni gázsprayvel mikor támadna .
2013. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ööö...Nem fogjuk
2013. aug. 28. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor jelentgessétek fel, más megoldás nincs.
2013. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el!Tegnap leöntötte az ajtójukat felmosó vízzel!Mégegy ilyen húzás és tényleg a rendőrségre megyünk.
2013. aug. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!