Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljunk a legjobb...

Mit csináljunk a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szinte mindig összekapunk valamin..

Tegnap például meg akartam nézni egy meccset a focipályán és kiderült hogy fizetős.. Elvileg ő is megszerette volna nézni, de aztmondta ő ki nem fizeti azt a 200 ft-ot..ott veszekedtünk tesóink előtt mert őket magunkkal kellett vinni és akkor mondja barátnőm hogy akkor menjünk hozzátok és játszunk valamit.. erre mégjobban összevesztünk, én meg megfogtam magam, és köszöntem nekik hogy elmentem sziasztok..megkérdezték hova megyek, erre a válaszom nem mindegy?mikor hazaértem jöttek ők is utánam de nem szóltam hozzájuk csak kb 10 perc után és mondtam hogy akkor társasozzunk..erre megszólal bnőm hogy nézhetjük a meccset ha akarod..erre neeeem, te mondtad hogy jöjjünk haza társasozni.. de ő nem úgy gondolta meg ilyen válaszok..kihozom a játékot, én tökre úgy teszek mintha érdekelne is, ő végig maga elé mered a játék folyamán és állandóan kérdezi hogy haragszol? én mondom nem, hanem társasozni akarok..és akkor kap egy telefon hívást hogy menniük kell haza, és kérdezi hugom hogy most? még csak most jöttetek (1 órája) ..erre megszólal bnőm.: a nővérednek ennyi is elég volt..kikísérem a kapuig, de most nem beszélgetünk fél órát mint általában szoktunk hanem becsukom az ajtót és mondom hogy sziasztok..és ilyen nagyon csalódottan köszön hogy szia..egyébként legszívesebben bőgtem volna mikor társasoztunk, már akkor tudtam hogy szétbőgöm az agyam amikor kimondta hogy a nővérednek ennyi is elég volt..amikor bementem a szobámba, akkor egyből elkezdtem sírni, és nagyon hiányzott.. de nem írt és én sem írtam neki..szerinttek mit csináljak?

Mostanában állandóan csak a veszekedés megy nálunk.. És nagyon fáj a dolog. Tegnap is sírógörcsöt kaptam emiatt..


2013. aug. 24. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot. Nyilván dúlnak bennetek a tinihormonok, de hány évesek vagytok 12?
2013. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk.
2013. aug. 24. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megbántottad a viselkedéseddel, azért nem ír neked, mert azt várja, hogy te írj, ahogyan te is azt várod, hogy ő írjon.
2013. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő is megbántott a viselkedésével, mert megígérte hogy elmegyünk megnézni a focimeccset..Erre aztmondja hogy akkor menjél te, de én nem megyek..

Nagyon hiányzik és belepusztulok hogy nem találkozhatunk:/ De nem fogok neki írni, vagy nemtudom mit csináljak..

2013. aug. 25. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!