Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldi Munka v. Tanulás -...

Külföldi Munka v. Tanulás - gondolkozol-e rajta egyáltalán, ha igen, szeretnél-e hazajönni utána?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, milyen kép él Bennetek a jövöröl Magyarországon.

Szeretnél-e külföldön élni egy kicsit?

És vissza szeretnél-e jönni, vagy inkább abban gondolkozol, hogy kinn maradsz?

Miért?


Ha nem zavar, légyszi add meg életkorod, és helyzeted(tanuló, dolgozó, frissdiplomás stb) - Igy jobban érthetö milyen élethelyzetböl beszéltek.

38F, Budapest, munkakeresö(frissphd)



2013. szept. 4. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretnék kimenni valahova 1 évre cserediáknak, esetleg egyetem előtt vagy után kimenni szintén 1 évre au pairnek. De az életemet Magyarországon képzelem el. :)


16L, nyilván tanuló :D

2013. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sokáig egyáltalán nem gondoltam arra, hogy kimenjek, de most már benne van a pakliban, hogy tanuljak egy kicsit külföldön. Részben a tapasztalatért, részben mert amit így tanulnék, azt itthon egyáltalán nem is lehet. De mindenképpen visszajövök.

20/L, diák

2013. szept. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már mostanában egyre erősebben elmélkedem rajta. Ha találnék nekem alkalmas melót kint (bár számomra ez még elérhetetlen) akár előfordulhat, hogy soha többet nem jönnék ide vissza. 18/F munkakereső(szakmás)
2013. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont azért nem szeretnék kimenni,mert sokan mennek és még fognak is.
2013. szept. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egeszen vilagos mire is gondosz. De az orszagnak nagy szuksege van a "kulfoldi" tapasztalatokkal is rendelkezo emberek tomegeire. A fejlett europai es angolszasz tarsadalmaknak az europai, sot azon kivuli orszagokhoz valo viszonyat az emberek ottani elmenyei, tapasztalatai hatarozzak meg, es ez alapvetoen jo.
2013. szept. 5. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!