Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a suliban úgy van hogy...

Ha a suliban úgy van hogy holnap egy rövid évnyitó és utána osztályfőnöki órák, oda a gyerek egyedül is elmehet vagy szülőnek is vele kell menni?

Figyelt kérdés

Ha monjduk a szülő nem tud elmenni akkor pl.testvére vagy rokona is elviheti?

Tesóméknak van egy fiúk aki most lesz elsős gimiben, de ők nem tudnak elmenni az évnyitóra, ezért megkértek engem hogy menjek el.De a fiú meg nem akarja hogy én elmenjek vele mert szerinte az "égő" ha egy felnőtt is ottvan mellette.


2013. szept. 1. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell szülő gimiben. Biztos lesz szülői is, majd ott elmondanak mindent a szülőknek is
2013. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem jött velem senki és mégis túlestem rajta.
2013. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimiben még a tanárok is kicikizik, aki szülővel megy, nemhogy a diákok...
2013. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyedül mentem az évnyitóra gimiben, szerintem ez teljesen normális. Voltak olyanok az osztályban, akiknek ottvolt valamelyik szülőjük, de nem sokan. De őket sem cikiztük ki, ez hülyeség. Testvér, rokon is nyugodtan mehet szerintem, vagy barát, ha nem egykorú vagy nem egyszerre van az évnyitójuk.
2013. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is egyedül kéne menyen, ha szülei ettől megnyugodnak mond azt hogy mész aztán mégse :)
2013. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!