Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni állatok...

Mit lehet tenni állatok módjára viselkedő szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Nem cigányok, de valami nagyon hasonló. Zene bömböl egész nap, reggel 7-8 körül elkezdődik, este 10-11kor még megy. A lépcsőház tiszta szemét, firka. Pont alattunk laknak, és mindent hallunk. Szerintem nem is dolgoznak, mert bármikor hazajövök a munkából hallom a zenét, veszekedést.


Rendőrt egyenlőre nem hívnék. Szóltam már a gondnoknak, nagy szájhúzások közepette most szólni fog nekik, de ő azt mondja, oldjuk meg egymás között. Szóltam már nekik én is, akkor lehalkították, majd 10 perc múlva vissza.


Mit csináljak velük?



2013. szept. 15. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána a lakóhyeteket érintő csendháborítási szabálynak és függeszd ki a lépcsőházban.

Indokolt esetben büntethetik is a zavaró zajkeltést.

2013. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
idegesítsd te is. hadd egye amit kifőzött!
2013. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendőrt hívsz , figyelmezteti őket ,másodszor már kiszabhat bírságot, és ha újrakezdik akkor be is viheti őket.
2013. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most mondanám, hogy trappogj nekik direkt, meg huzigasd a székeket, ejtsd le dolgokat, de ez nem vezet hosszú távon sehova. ezek tényleg állatok, ahogy írod. a gondnoknak vagy képviselőnek kötelessége szólni nekik, de ahogy az eset mutatja, igyekeznek kibújni alóla, vagy nagy kelletlenül végzik el ezt a "hálás" feladatot. vagy a jegyzőnél jelentsd be írásban, vagy hívj rendőrt, vagy mindkettő. szerintem a rendőr elengedhetetlen, ha kell hívd ki többször 1-2 nap alatt, majd elmegy a kedvük.
2013. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!