Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom kínozza a macskáját...

Szomszédom kínozza a macskáját, és én vagyok a rossz, gonosz démon. Mit tehetnék? (fontos! )

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy ezt az emberi viselkedést hova soroljam....

Na szóval, történt pár hete,hogy új házközösségbe költöztünk. A szobám ablakához máig minden nap idejár egy tündéri fekete cica. Egyik nap fogtam magam,és kimentem hozzá,megsimogatni (Tudniilik,hogy imádom a macskákat).

Pár perc elteltével egy boszorkányforma nő elkezd rám ordibálni,hogy hagyjam békén a macskáját,ne kergessem,ne bántsam,amikor Ő IS LÁTTA (igen látta,mert FIGYELT!) ,hogy simogatom,és a cicus is bújt oda hozzám. Na most hozzáteszem,hogy előtte megkérdezte TŐLEM,hogy a macska nem-e az övé. (Azt én honnan tudnám?-IQ bajnok ._.) És utána kezdődött az ordítozás.

Azóta a macska ugyanúgy odajár hozzám,amikor a nő azt mondta,hogy kiesett a 2.-ikról,és az övé,és a házban tartja. Ja,képzelem....elvégre is azért jár oda minden nap az ablakomhoz.

Szóval,ma láttam,hogy a kertben (amiben egyébként szabadon járkál a cica,kiderült hogy több is van) PÓRÁZON SÉTÁLTATJA (mintha nem tudna járni szegény állat >< ) a (az állítólagos)macskáját. Sunnyogóban figyeltem az ablakomból,és láttam,hogy szegény cicát pórázostul (nyakán volt) feldobta,aztán levágta a földre. Ha nem arra ment,amerre őnagysága akarta,akkor meg a fejére csapott pár iszonyút. Alig bírtam nézni mit művel ez a nő. És még én vagyok a rontó démon,aki "kergeti" a macskát......

Ez szerintem állatkínzás,így az a kérdés,hogy mit tegyek? Gyűlölöm az állatkínzást :(

Az egész szöveg pedig azért lett ilyen stílusú,hogy érződjön,mennyire ki vagyok akadva.

Szóval mit tehetnék?


13/L



2013. szept. 16. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dik a Babinéni.Neki is fogni a fejkendőjét nyakába tekerni azt levágni a földre.Az kell neki :D


Egyébként vannak ilyen állatvédelmi szervezetek, akiknek szólhatsz ilyen esetben (ne kérdezd a nevét, mert nem tudom, de ha googlen rákeresel bizt. kidobja)

2013. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
verd szájon a vén k ur vát ha bántja a macskát. videózd le ha bántja aztán feljelented.
2013. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudod valahogy ellopni a cicust és biztonságba helyezni? :( Mert az a baj ha szólsz valakinek se nagyon tudnak mit csinálni... az ilyet kéne jól földhözvágni..
2013. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom hozzád,én is utálom az állatkínzást.Szerintem kéne szólnod a szüleidnek,hogy ők intézkedjenek ez ügybe.Pl.:Hívják a rendőrséget,a 112-őt,ott kapcsolják azt aki tud az adott ügyben segíteni.Amúgy videózd le,hogy legyen bizonyítékot!

Sok siker!Majd írd meg mi volt!

2013. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szüleimnek elmeséltem,nem nagyon izgatta őket, ők inkább azt mondták,hogy ne nyúljak a macskához :c

Biztonságba helyezni sajnos nem tudom,mert anyum allergiás a macskaszőrre,és kicsi a ház,nem lenne elég mozgástere.

Mellesleg ma láttam,hogy a "kedves és odaadó" gazdájuk ment kivinni a szemetet,és ott voltak az udvaron a macskái,ám le se s#@rta őket.

De ha legközelebb látom,hogy kínozza szegény cicát,azonnal kamerára veszem

2013. szept. 18. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, azóta mi történt?
2014. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fölvetted?
2015. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kockasajt123 válasza:

Én fognám a cicust és elvinném az állatvédőkhöz. Vagy rászabadítanám őket.


Rejtett video, ez a megoldás.

2016. szept. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!