Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkóság nem hordani a jeggyűrűt?

Bunkóság nem hordani a jeggyűrűt?

Figyelt kérdés
imádok öltözködni, mindig más kiegészítőket hordok, főleg bizsukat, szeretem variálni, és a hétköznapi ruháimhoz nem illik..egyszerű ezüst, kövekkel, de nem tetszik mindig magamon..itthon pedig nem bírok elviselni semmilyen ékszert magamon ...faluban élünk,itt volt lagzink. tegnap, nem volt rajtam ugye, boltosnő meg is nézte a kezem, elterjedt a pletyka hogy én soha nem hordom , biztos elváltunk stb..
2013. szept. 17. 20:35
 1/8 anonim válasza:
mikor volt az esküvő?
2013. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sz*rd le :D
2013. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
illetve bocsánat elírtam, házassági gyűrűről van szó, nem jeggyűrű
2013. szept. 17. 20:37
 4/8 A kérdező kommentje:
fél éve.
2013. szept. 17. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én egyáltalán nem hordok ékszereket, a gyűrűt se hordanám, szerintem elég kényelmetlen amikor van ott valami az ujjamon...
2013. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A boltos nők már csak ilyenek, legközelebb vedd fel a gyűrűt és b*ssz be neki egy olyat vele, hogy ottmaradjon a lenyomata, akkor majd nem pletykál.
2013. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek egyéni döntése. Pl Édesapám nem sokat hordta a karikagyűrűt, mert egyrészt nem volt neki kényelmes, másrészt méhészkedés közben ha beleakadt volna valamibe az elég kellemetlen.

Anyu kezéről viszont le sem lehetett vakarni.

2013. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Én is alig hordtam, igaz, más okokból. Először azért, mert majdnem elvesztettem, alig találtam meg, utána meg azért, mert olyan helyen dolgoztam, ahol igencsak balesetveszélyes lett volna. Az évek alatt megszoktam, hogy nem hordom, ma már nem tudnék visszaszokni semmilyen ékszerre a kezemen.

A pletykával abszolút ne törődj, inkább a párodat kérdezd meg, neki mennyire fontos ez a jelkép, csak az ő véleménye számítson.

2014. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!