Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a bunkó srácokat jobban szeretik a nők? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miért érzem azt, hogy a barátnőm jobban szerette az volt barátját mint engem! Ő szemétkedett vele,kiabált, nem tett semmit a kapcsiukért, megalázta mindenféle téren és szinten! Én ennek teljesen az ellentéte vagyok! Ismertem őket mikor még jártak és mindezek ellenére vele maradt, meg ahogy lejött szerette! Lehet, hogymég mindíg szereti őt, csak már beleunt az állandómegaláztatásba? Lehet, hogy szíve szerint vele lenne, és arról ábrándozik, milyen jó lenne, ha az volt barátja megváltozna és újrakezdenék?

2013. szept. 1. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! Én pl utálom a bunkókat -.-
2013. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a bunkókat. A te eseted egy a sok közül.
2013. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Te nem látsz a dolgok mögé. Akik ilyenek, azok általában a párjukkal nyálas kisfiúcskák. Sok bunkó van a környezetmben és mindegyik ilyen..
2013. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Kérem szépen ne általánosítsunk! Ha a bunkóknak adnék esélyt, már rég nem lennék egyedül.
2013. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én exem az előző barátja után sírt, amikor vége lett, pedig megcsalta minden héten többször, állandóan eltiltotta mindentől és mindenkitől... kutyául bánt vele stb.


Azután, hogy nekünk vége lett a kapcsolatnak, az érdekelte a legjobban, hogy kinek meséltem el az okát a szakításunknak. Egy könnycsepp nem hullott. Mondanom sem kell, hogy én végig mindent megadtam neki és egyenlő félként kezeltem.

2013. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem volt nyálas, mármint mikor szarban volt az volt, de amúgymeg nem! Megalázta, meg efélék, előadták a nagyközönségnek, hogy mennyire szuper,közbe meg megölte a lányt lelkileg! Lehet, hogy hiányzik neki?

Első nagy szerelme volt, nagy csalódás, lehet, hogy még hiú ábrándokat kerget, hogy majd egyszer megváltozik?

2013. szept. 1. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Rossz oldalról közelíted meg, mert nem a bunkóság a lényeg!


Ha egyszer van egy pasi, akitől nedvesedik a muffja a csajnak (az öntörvényűsködés, egyénieskedés, vagánykodás gyakran vonzó számukra, és ezeknek soxor a bunkóság törvényszerű velejárója), akkor az mellett kitart még a megpróbáltatások árán is.

Szinte teljesen mind1, hogy mekkora bunkó az ürge, de vele marad, ha csak egy kis reménye is van arra, hogy meg tudja változtatni. Ha túl reménytelen, akkor már vszeg szakít (ez nem következik be, ha alacsony az önértékelése a csajnak, v túl fanatikusan bele van zúgva), de ettől még megmaradhat a vonzalma az ex iránt.

2013. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem indult be a sráctól már, de mégis vele volt! Lehet tényleg az önértékeléssel volt!van a hiba!
2013. szept. 1. 18:07
 9/11 viktor123456 ***** válasza:
Mert kihívásokkal teli, és mert küzdenie kell a nőnek. Ennyi. :-)
2013. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Mert kihívásokkal teli, és mert küzdenie kell a nőnek. Ennyi. :-) "


Igaza van. Ezért kell a nők többségének bunkó pasi. A kis buták nem értik hogy az élettel kellene küzdeniük és nem a pasijukkal. Keress olyan lányokat akiknek megvan mindenük - anyagilag - és az nem hitelből van, és mellette hajtanak a karrierért hogy sokra vigyék. Az ilyen nők magasról köpnek a bunkókra mert van elég gondjuk az életben, alig várják hogy legalább a pasijuk mellett nyugi legyen. tapasztalat. Nekem már sokadjára válik be :)

Hátránya hogy 30.000-ből egy lány ilyen.

2013. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!